Trumpos naujienos

2006 10 10 0:00

Subačius - pasaulio studentų čempionas.

Antrą kartą surengtų pasaulio studentų bokso pirmenybių, kurios vyko Kazachstane, aukso medalį (svorio kategorija - iki 91 kg) iškovojo trenerio Vido Bružo auklėtinis Vitalijus Subačius. Čempionu tapęs Lietuvos boksininkas per šį turnyrą nugalėjo Kirgizijos, Kazachstano ir Moldovos atstovus. Kiti du čempionate dalyvavę Bružo auklėtiniai kauniečiai Aurimas Naudžius (57 kg) ir Laimonas Orintas (81 kg) pralaimėjo pirmąsias dvikovas ir pasitraukė iš varžybų dėl pirmenybių medalių.

"VikingMalt" pergalės

Per atsakomąsias Europos rankinio federacijos taurės vyrų turnyro antrojo rato rungtynes Lietuvos čempionas Panevėžio "VikingMalt" išvykoje 22:19 (10:8) nugalėjo Ljubuškių "Izvidač" (Bosnija ir Hercegovina) ekipą ir iškopė į varžybų šešioliktfinalį. Per pirmą mačą panevėžiečiai įveikė varžovus 24:22 (10:9).

"Vilniaus" rankininkai pasitraukė iš Europos taurių laimėtojų taurės turnyro. Sostinės ekipa varžovų aikštėje du kartus - 32:37 (15:19) ir 32:33 (16:20) - pralaimėjo Dobojaus "Slogai", kitai Bosnijos ir Hercegovinos komandai.

Nori rengti čempionatą

Lietuvoje viešėjęs Tarptautinės baidarių ir kanojų federacijos prezidentas Ulrichas Feldhoffas per susitikimą su Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD) generaliniu direktoriumi Algirdu Raslanu, taip pat Lietuvos baidarių ir kanojų federacijos generaliniu sekretoriumi Zigmantu Raudoniu aptarė galimybes organizuoti Lietuvoje aukščiausio lygio tarptautines baidarių ir kanojų irklavimo varžybas. Pasak svečio, Lietuva galėtų pretenduoti surengti 2010 metų pasaulio jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionatą, kuriame dalyvautų daugiau kaip 70 valstybių sportininkai. "Jūs turite idealią vietą rengti tarptautines varžybas", - kalbėjo Feldhoffas apie Trakus, kuriuos aplankė svečiuodamasis mūsų šalyje. Jo vertinimu, tai viena geriausių irklavimo bazių Europoje, nors pačiuose Trakuose nėra užtektinai viešbučių čempionato dalyviams apgyvendinti. Tačiau netoliese yra Vilnius, susisiekimas su sostine geras, todėl problemų dėl apgyvendinimo taip pat nekiltų. Lietuvos sporto vadovas Raslanas už paramą Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo plėtrai apdovanojo Feldhoffą KKSD Sporto garbės komandoro kryžiumi.