Trumpos sporto naujienos

2006 10 24 0:00

Greičiausi - lietuviai.

Torūnėje (Lenkija) vykusį "Kamus" maratoną laimėjo Petras Pranckūnas. Lietuvos bėgikas įveikė distanciją per 2 valandas 44 minutes. Ten pat vykusio pusės maratono finišą pirma pasiekė Teresė Bulkevičiūtė (1 val. 43 min. 24 sek.).

Šokėjų pergalė

Klaipėdos sportinių šokių klubo "Žuvėdra" nariai Imantas Joneckis ir Martyna Mickutė Belgijoje laimėjo Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) "Liege Open 2006" turnyrą. Atlikdami jaunimo standartinių šokių programą Lietuvos atstovai finale aplenkė italus Angelo D'Alonzo ir Cristianą Cinosi bei rusus Andrejų Pakalovą ir Anastasiją Glazunovą.

Šaškininkas - trečias

Olandijoje pasibaigusiame 36 dalyvių šaškių turnyre trečiąją vietą užėmė vilnietis Aleksandras Domčevas - jis per 7 ratus surinko 9 taškus. Ketvirtąją poziciją su šeimininku Antonu van Berkeliu pasidalijo kitas Lietuvos atstovas Valerijus Kudriavcevas.