Trumpos sporto naujienos

2006 11 07 0:00

28-ą kartą Turkijoje vykusio Eurazijos maratono bėgimo nugalėtoju tapo Mindaugas Pukštas. Jis 42 km 195 m įveikė per 2 valandas 12 minučių ir 52 sekundes. Tai asmeninis Lietuvos stajerio rekordas ir antras rezultatas per visą Lietuvos maratono bėgimo istoriją. Jis nusileidžia tik Česlovo Kundroto šalies rekordui (2:12.35).

Stambulo maratone nugalėjęs Pukšas taip pat pasiekė naują šio bėgimo trasos rekordą. Antras maratone Turkijoje finišavo ukrainietis Andrejus Naumovas (2:12.59), o trečias buvo rusas Sergejus Lukinas (2:13.08).

SEB BBL čempionate

Per Baltijos vyrų krepšinio lygos reguliariojo sezono A grupės rungtynes Rygos "Barons" 94:77 (25:19, 15:23, 26:10, 18:25) nugalėjo Valmieros "Lašplėša alus" ekipą.

Regbio taurė

Pirmu Lietuvos regbio taurės turnyro finalininku tapo Kauno "Ąžuolas". Jis per pusfinalio mačą namie 23:18 (20:3) nugalėjo Klaipėdos "Kuršių" penkioliktuką. Antras finalininkas turėtų paaiškėti Lietuvos regbio federacijos kabinetuose, nes rungtynės tarp šalies čempiono Šiaulių "Baltrex" ir Šiaulių "Vairo" neįvyko - "Vairo" ekipa pateikė protestą dėl neparengtos aikštės.