Trumpos sporto naujienos

2006 12 19 0:00

Čmilytė - čempionė.

Lenkijos sostinėje vykusiose Europos greitųjų šachmatų pirmenybėse pirmąją vietą tarp moterų užėmė Viktorija Čmilytė, surinkusi 9,5 taško iš 13 galimų. Antrąją vieta tarp merginų (iki 18 metų) tenkinosi Deimantė Daulytė. Jos sąskaitoje - 8,5 taško iš 13 galimų.

Vyrų turnyre po 8 ratų šveicariška sistema kvalifikacijos į finalą tarp 16 pajėgiausių Europos šachmatininkų pateko trys Lietuvos atstovai: Eduardas Rozentalis, Šarūnas Šulskis ir Matas Narmontas. Po finalinių ketvertų varžybų Europos greitųjų šachmatų čempionato nugalėtoju tapo ukrainietis Jurijus Drozdovskis, o minėti Lietuvos atstovai užėmė atitinkamai vienuoliktąją, tryliktąją ir šešioliktąją vietas.

Berankio pergalė

ITF serijos "20 Copa Mundial Yucatan" jaunių (iki 18 metų) teniso turnyro Meksikoje vaikinų varžybų nugalėtoju tapo septintas pagal reitingą šešiolikmetis Ričardas Berankis. Perspektyviausias Lietuvos tenisininkas finale 6:1, 6:3 nugalėjo penkioliktąjį pagal skirstymą rumuną Dragošą Cristianą Mirteą.

Taurė - vilnietėms

Lietuvos žolės riedulio federacijos (LŽRF) taurės moterų uždarų patalpų turnyre Panevėžyje nugalėjo Vilniaus HFTC riedulininkės. Vilnietės aplenkė Gardino "Ritm" (Baltarusija) klubą ir Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinę. HFTC 4:3 nugalėjo "Ritm" ekipą, mačą su Lietuvos jaunimo rinktine baigė lygiosiomis 4:4, Baltarusijos jaunimo rinktinę įveikė 3:2, o šiaulietes privertė pasiduoti 3:0.

Čempionės - norvegės

Švedijoje baigėsi Europos moterų rankinio pirmenybės. Aukso medalius iškovojo Norvegijos rinktinė, finale 27:24 (16:12) įveikusi Rusijos ekipą. Bronzos medaliai atiteko Prancūzijos rankininkėms, kurios per mačą dėl trečiosios vietos 29:25 (14:11) nugalėjo Vokietijos komandą.