Trumpos sporto naujienos

2006 12 28 0:00

Atsisakė lietuvių.

Dvi Ukrainos vyrų krepšinio superlygos ekipos po pirmojo rato atsisakė Lietuvos krepšininkų paslaugų. Penktąją vietą trylikos komandų turnyre užimančioje Rimo Endrijaičio Sumų "Sumychimprom" (8 pergalės ir 4 pralaimėjimai) komandoje nebus 33 metų 198 cm ūgio puolėjo Mindaugo Budzinausko. Odesos ekipoje (10 vieta - 4/9) nerungtyniaus 33 metų 208 cm ūgio vidurio puolėjas Andrius Vyšniauskas.

Nugalėjo Ukrainoje

Atvirojo Ukrainos kiokušin karatė čempionato aukso medalį sunkiausioje svorio kategorijoje (+90 kg) iškovojo pasaulio sunkiausio svorio vicečempionas Donatas Imbras iš Naujosios Akmenės. Jis nepaliko jokių vilčių varžovams, visas kovas efektingais nokautais baigęs anksčiau laiko. Nenuvylė ir ypač efektingais nokautais pasižymintis sunkiasvoris (iki 90 kg) kaunietis Mindaugas Pavilionis. Lietuvio kovos truko vos keletą sekundžių, varžovams net nesuspėjus susivokti, kas įvyko. Tik finale Pavilioniui teko pripažinti absoliutaus Rusijos čempiono Romano Nesterenkos pranašumą bei tenkintis antrąja vieta. Pasaulio ketvirtosios vietos laimėtojui kauniečiui Vytautui Viščiui šį kartą atiteko bronzos medalis.

Tarp moterų sėkmingiausiai pasirodė pasaulio čempiono Pauliaus Klapatausko auklėtinė vilnietė Lina Laurinavičiūtė. Svorio kategorijoje per 65 kg ji įtikinamai įveikė visas varžoves ir iškovojo atvirojo Ukrainos čempionato aukso medalį.