Trumpos sporto naujienos

2007 02 23 0:00

Antra nesėkmė.

Vengrijoje vykstančiame Europos salės futbolo čempionato F grupės atrankos turnyre antrąją nesėkmę patyrė ir galimybes patekti į finalinį etapą prarado Lietuvos rinktinė, 0:3 (0:1) pralaimėjusi Vengrijos ekipai. Per kitas grupės rungtynes Rusija sutriuškino Graikiją 8:0 (3:0). Iškovojusios po dvi pergales Vengrijos ir Rusijos rinktinės pirmauja grupėje ir šiandien tarpusavyje spręs vienintelio kelialapio į finalinį pirmenybių etapą likimą.

Terentjeva toli

Japonijoje vakar prasidėjusiose pasaulio slidinėjimo pirmenybėse 58-ąją vietą moterų sprinto atrankos varžybose (71 dalyvė) užėmė Irina Terentjeva. Lietuvos slidininkė 1,2 km distanciją įveikė per 3 minutes 18,85 sekundės. Aplenkusi 13 varžovių Terentjeva nepateko tarp 30 geriausių sportininkių, toliau kovosiančių dėl medalių.

Vaitkus - trečias

Portugalijoje prasidėjo 33-ą kartą rengiamos tradicinės daugiadienės penkių etapų "Volta ao Algarve" dviratininkų lenktynės. Trečiąją vietą pirmajame etape užėmė "Discovery Channel" ekipai atstovaujantis Tomas Vaitkus. 191,3 km distancijoje jis finišavo kartu su etapo nugalėtoju belgu Gertu Steegmansu (4 val. 44 min. 16 sek.).