Trumpos sporto naujienos

2007 02 26 0:00

Geri rezultatai.

Sėkmingai Europos klubų čempionų taurės uždarų patalpų žolės riedulio turnyruose pasirodė abi Lietuvos komandos. Vilniaus HFTC moterų ekipa moterų varžybų A diviziono turnyre, vykusiame Hamburge (Vokietija), užėmė ketvirtąją vietą. Vilnietės turnyro A grupėje nugalėjo Madrido "Club de Campo" (Ispanija) 6:2 (1:0), pralaimėjo Hamburgo "Club an der Alster" 0:2 (0:1) ir sužaidė lygiosiomis su Vienos "Neudorf" 5:5 (3:1). Turnyro pusfinalyje lietuvaitės turėjo pripažinti Gardino "Ritm" (Baltarusija) pranašumą 1:6 (0:3), o per mačą dėl trečiosios vietos nusileido Utrechto "Kampong" (Olandija) 1:3 (0:2). Tai šeštas kartas, kai Lietuvos komandos žaidžia elitinio moterų turnyro mažajame finale, tačiau medalių mūsiškėms laimėti iki šiol nepavyko.

Vilniaus "Žuvėdros-Tauro" riedulininkai kovojo vyrų Čempionų taurės CII divizione Suboticoje (Serbija). Vilniečiai per šias vieno rato sistema vykusias 6 komandų varžybas nė karto nepralaimėjo, tačiau liko treti. "Žuvėdra-Tauras" įveikė Sofijos "Lokomotiv" (Bulgarija) 5:1 (3:1), Malatijos "Yurtkur" (Turkija) 2:1 (2:1) ir sužaidė lygiosiomis su Helsinkio ABC (Suomija) 0:0, Suboticos "Elektrovojvodina" 1:1 (0:0) bei "Sagene" (Norvegija) 3:3 (2:1).

Prieš varžybas moterų komanda iškėlė sau tikslą patekti tarp 6 geriausių komandų, o vyrų tikslas buvo pirmasis ketvertas.

Vengrijoje - treti

Lietuvos salės futbolo rinktinė Vengrijoje vykusiame Europos čempionato atrankos turnyro F grupėje užėmė trečiąją vietą. Paskutiniame ture lietuviai 5:1 (3:1) įveikė Graikijos komandą. Mūsų šalies ekipai pirmo kėlinio visus tris įvarčius pelnė Tomas Nemanis, o po pertraukos įmušti pasisekė Antanui Bulošui ir Mariui Bezykornovui. Varžybų nugalėtoja tapo ir teisę žaisti finalo turnyre iškovojo Rusijos rinktinė, per lemiamą mačą 5:0 sutriuškinusi vengrus. Komandų rikiuotė: 1. Rusija - 9 tšk., 2. Vengrija - 6, 3. Lietuva - 3, 4. Graikija - 0.