Trumpos sporto naujienos

2007 03 20 0:00

Taurė - panevėžiečiams.

Lietuvos Didžiosios vyrų rankinio taurės savininke trečią kartą per pastaruosius ketverius metus tapo Panevėžio "VikingMalt-Jaukurai" komanda. Per atsakomąsias finalo rungtynes "VikingMalt-Jaukurai" namie 22:20 (9:10) įveikė šalies pirmenybių lyderę Kauno "Lūšį" ir revanšavosi už išvakarėse patirtą pralaimėjimą išvykoje vieno įvarčio skirtumu (21:22).

Du rekordai

Turkijoje baigėsi pasaulio šaudymo iš lanko uždarų patalpų čempionatas. Pirmą kartą tokio lygio varžybose startavusios Lietuvos sportininkės pagerino du šalies rekordus. Geriausiai sekėsi Jelenai Babinai. Ji skriemulinių lankų varžybose (18 m pratimas) surinko 562 taškus iš 600 galimų ir pagerinusi Lietuvos rekordą užėmė 33-iąją vietą tarp 34 dalyvių. Nepasisekė techninių problemų turėjusiam Vladui Šigauskui - surinkęs tik 557 taškus liko vos 53-ias tarp 55 dalyvių vyrų skriemulinių lankų varžybose. Per žingsnį nuo atkrintamųjų varžybų buvo ir jaunių olimpinių lankų grupės varžybose dalyvavusi Lietuvos bei Baltijos šalių čempionė Evelina Balčiūnaitė. Ji (18 m pratime) surinko 530 taškų ir pagerinusi šalies jaunių rekordą užėmė 34-ąją vietą tarp 40 sportininkių.

Jauniai - antri

Alytuje vykusiame tarptautiniame keturių jaunių (iki 18 metų) rinktinių vandensvydžio turnyre Lietuvos komanda užėmė antrąją vietą. Turnyro finale jaunieji Lietuvos vandensvydininkai 4:11 (1:1, 1:4, 1:5, 1:1) pralaimėjo bendraamžiams iš Baltarusijos. Grupės varžybose Lietuvos rinktinė 9:8 (1:1, 5:2, 1:3, 2:2) įveikė suomius, 11:7 (4:2, 2:1, 3:2, 2:2) - lenkus ir 8:20 (1:4, 0:5, 5:6,2:5) pralaimėjo baltarusiams.