Trumpos sporto naujienos

2007 03 21 0:00

Milušauskaitės pergalė.

Barselonoje vykusio Katalonijos sportinio ėjimo klubų čempionato 5 km moterų distancijoje nugalėjo šio Ispanijos miesto klubui atstovaujanti Sonata Milušauskaitė. Lietuvos ėjikės laikas - 23 min. 12 sek.

Tarp autsaiderių

Japonijoje vakar prasidėjusiame pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate po privalomojo šokio abi Lietuvos poros šokių ant ledo varžybose žengia tarp autsaiderių. 19-metė amerikietė Katherine Copely ir 21 metų kaunietis Deividas Stagniūnas su 23,46 balo yra 24-i, o 17-metė JAV atstovė Nicolette Amie House ir 24 metų kaunietis Aidas Reklys su 19,25 balo yra priešpaskutiniai - 28-i. Pirmenybių lyderiais po privalomojo šokio tapo kanadiečiai Marie-France Dubreuil ir Patrice'as Lauzonas, lenkiantys Bulgarijos atstovus Albeną Denkovą ir Maksimą Staviskij bei rusus Oksaną Domniną ir Maksimą Šabaliną.

Pirmieji mačai

Kauno sporto halėje sužaisti pirmieji Lietuvos studentų krepšinio lygos pusfinalio mačai. Juos laimėjo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir Klaipėdos universiteto (KU) komandos. Reguliariojo sezono nugalėtojai VDU krepšininkai po atkaklios kovos 92:87 (19:17, 28:28, 26:25, 19:17) įveikė Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) ekipą, o KU komanda 116:91 (32:22, 28:19, 27:19, 29:31) sutriuškino be trijų pagrindinių žaidėjų rungtyniavusius Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) studentus. Atsakomosios rungtynės vyks kovo 26-ąją.

Sabeckio nesėkmė

Nesėkmingai ITF serijos "Croatia F4 Futures" vyrų teniso turnyre pasirodė lietuvis Gvidas Sabeckis. Jau per pirmąjį kvalifikacinių varžybų ratą septintąjį reitingą turėjęs lietuvis (ATP klasifikacijoje užima 755-ąją vietą) 6:1, 4:6, 4:6 nusileido kroatui Kristijanui Mesarošui (ATP - 1077 vieta) ir iš varžybų pasitraukė.

Smirnovas - devintas

Šveicarijoje vykusiose vienadienėse 67-osiose "Giro del Mendrisiotto" dviratininkų lenktynėse "Cinelli-Endeka-OPD" komandos narys Vladimiras Smirnovas užėmė devintąją vietą.

Lietuvis 151,2 km distanciją numynė per 3 val. 33 min. 28 sek. ir 43 sek. pralaimėjo lenktynių nugalėtojui šveicarui Andreasui Dietzikerui. Taip pat 43 sek. nuo lyderio atsiliko ir 15-tas buvo Romas Sinicinas, atstovaujantis "Amore&Vita-McDonald's". Kitas šios ekipos dviratininkas Dainius Kairelis nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 38 sek. ir buvo 22-as tarp 93 finišavusių sportininkų.

Biliardo meistrų kovos

Lietuvos biliardo meistrai išsiaiškino "Pool 14+1" čempionato stipriausiuosius. Moterų grupėje čempione tapo vilnietė Simona Milišauskaitė, finale 50:44 įveikusi kitą sostinės atstovę Dovilę Dagytę. Bronzos medaliai įteikti kaunietėms Agnei Jarušauskaitei ir Godai Šeškevičiūtei. Vyrų varžybose stipriausias buvo kaunietis Nerijus Bulanovas, finale 70:32 nugalėjęs Marių Šiaudkulį. Trečiąją vietą pasidalijo kauniečiai Tomas Granskas ir šių metų "Pool-9" čempionato nugalėtojas Žilvinas Cemnolonskis. Iš viso Lietuvos "Pool 14+1" čempionate dalyvavo 50 vyrų ir 10 moterų.