Trumpos sporto naujienos

2007 03 27 0:00

Nugalėjo Slovėnijoje.

Lietuvos graikų-romėnų imtynių rinktinės lyderis Aleksandras Kazakevičius (svorio kategorija iki 74 kg) tapo prestižinio "Gran Prix" turnyro Slovėnijoje nugalėtoju. Trenerių Ruslano Vartanovo ir Remigijaus Gusto auklėtinis nugalėjo visus tris savo varžovus. Per pirmąją kovą Kazakevičius įveikė kroatą, vėliau ketvirtąją vietą olimpinėse žaidynėse užėmusį šveicarą Reto Bucherį, o finale privertė pasiduoti vengrą Peterį Bascį.

Stalo tenisas

Serbijos sostinėje vykstančiose Europos pirmenybių moterų pirmojo diviziono (dėl 17-28 vietų) varžybose lietuvės kovos dėl 23-iosios vietos. Per pirmojo rato mačą Lietuvos rinktinė 3:1 nugalėjo Danijos komandą, tačiau jau antrajame 2:3 nusileido Slovakijos stalo tenisininkėms. Pusfinalyje dėl 21-24 vietų Lietuvos moterys 3:2 įveikė Slovėnijos komandą ir mače dėl 23-iosios vietos susitiks su Portugalija. Lietuvos vyrų ekipa antrojo diviziono A grupėje vienodu rezultatu 0:3 pralaimėjo Bosnijos ir Hercegovinos bei Ukrainos komandoms ir toliau rungtyniaus grupėje dėl 33-35 vietų.

Janušaitis nestartavo

Planetos vandens sporto šakų pirmenybėse Australijoje vakar 12-ąją vietą kvalifikacinėse 100 m rungties plaukimo nugara varžybose užėmęs Vytautas Janušaitis pusfinalyje nestartavo, kad neprarastų ritmo prieš pagrindinės savo rungties - 200 m plaukimo kompleksiniu būdu - varžybas. Janušaičio rezultatas kvalifikacinėse 100 m plaukimo nugara varžybose - 55,36 sekundės - naujas Lietuvos rekordas.