Trumpos sporto naujienos

2007 03 29 0:00

Janušaitis - finale.

Pasaulio plaukimo čempionate Australijoje 200 metrų plaukimo kompleksiniu būdu rungties finale dėl apdovanojimo kovos Vytautas Janušaitis, kuris vakar pusfinalyje tarp 16 dalyvių buvo šeštas, o per savo plaukimą finišavo ketvirtas. Lietuvos sportininko laikas - 2.00,05 min. Pusfinalyje Janušaičio rezultatas buvo 0,16 sek. geresnis negu kvalifikacinėse varžybose.

Lietuvė žengia toliau

Serbijos sostinėje vykstančio Europos stalo teniso čempionato asmeninėse varžybose sėkmingai mišrių dvejetų turnyre žaidžia Rūtos Garkauskaitės-Paškauskienės ir serbo Aleksandro Karakaševičiaus duetas. Čempionų titulą ginantys ir mišrių dvejetų varžybų favoritais laikomi stalo tenisininkai antrajame rate 3:0 nugalėjo Šimoną Rabinovitzą bei Mariną Kravčenko iš Izraelio ir pateko į šešioliktfinalį. Kęstučio Žeimio ir Linos Misikonytės pora 0:3 pralaimėjo slovakams Peteriui Seredai ir Lenkai Komotorkovai. Pergalingai vyrų dvejetų varžybas Žeimys pradėjo su Gintautu Juchna. Lietuviai po atkaklios kovos 3:2 įveikė lenkus Pawelą Chmielį ir Jakubą Kosowskį.