Trumpos sporto naujienos

2007 08 02 0:00

SPORTINIAI ŠOKIAI.

Lietuvos šokėjai Edita Daniūtė ir Arūnas Bižokas pasiryžo apskųsti Tarptautinio sporto arbitražo (CAS) teismo Lozanoje (Šveicarija) verdiktą. Arbitražas prieš mėnesį patvirtino, kad Tarptautinė sportinių šokių federacija (IDSF) teisėtai 3 mėnesiams diskvalifikavo Lietuvos porą. Vėlesniu IDSF sprendimu E.Daniūtė ir A.Bižokas neteko praėjusį lapkritį iškovoto pasaulio čempionų titulo, o nugalėtojais paskelbti italai Silvia Pitton ir Paolo Bosco.

TENISAS.

Linai Stančiūtei nepavyko įveikti Švedijoje vykstančio "Nordea Nordic Light Open" moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 145 tūkst. JAV dolerių, pirmojo rato: antradienį po atkaklios kovos lietuvė 6:7 (4:7), 5:7 nusileido 90-ąjai pasaulio raketei danei Caroline'ai Wozniacki.

* Latvijoje vykstančiame ITF serijos "Latvia F1 Futures" vyrų teniso turnyre nesėkmę pirmajame rate patyrė ir Gvidas Sabeckis. Ketvirtąjį reitingą turnyre turėjęs lietuvis (ATP reitinge 654 vieta) 5:7, 3:6 pralaimėjo į pirmąjį tūkstantuką nepatenkančiam latviui Kristjaniui Stabiniui (ATP - 1382).

KREPŠINIS.

Ir toliau nesėkmingai pasaulio jaunių merginų (iki 19 metų) krepšinio čempionate Slovakijoje rungtyniauja Lietuvos rinktinė, ji antradienį aštuntfinalio E grupėje 81:93 pralaimėjo Pietų Korėjos komandai. Iškovojusios vieną pergalę ir patyrusios 4 pralaimėjimus jaunosios Lietuvos krepšininkės nukrito į paskutinę vietą grupėje ir, nepriklausomai nuo trečiadienio mačo su ispanėmis, tęs kovą tik dėl 9 vietos.

RANKINIS.

Lenkijoje pasibaigusiame tarptautiniame Mazovijos taurės merginų (iki 19 metų) rankinio turnyre Europos pirmenybėms besirengianti Lietuvos rinktinė pralaimėjo visus tris susitikimus ir liko paskutinė. Lietuvos devyniolikmetės 21:37 (10:16) pralaimėjo turnyro šeimininkėms lenkėms, 15:26 (9:12) nusileido Prancūzijos bendraamžėms ir 19:27 (11:10) turėjo pripažinti Serbijos komandos pranašumą.

ŠACHMATAI.

"Baltijos jūros taurės" šachmatų turnyrą Danijoje pergalingai pradėjo septintąjį reitingą turintis Eduardas Rozentalis (ELO koeficientas - 2551). Per pirmus du ratus Lietuvos atstovas nugalėjo šveicarą Florianą Schiendorferį (2059) bei baltarusę Tatjaną Kasparovą (2217).

* Belgijoje vykstančiame tarptautiniame "Pays de Charleroi" šachmatų turnyre Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas - 2537) turi 3 taškus ir su čeku Igoriu Rausiu (2524) dalijasi 3-4 vietas.