Trumpos sporto naujienos

2008 02 01 0:00

Vilnietės pirmauja.

Dvyliktą pergalę iš eilės Lietuvos moterų rankinio lygos rungtynėse iškovojo septynių komandų turnyro lyderė šalies čempionė Vilniaus "VPU Šviesa-Eglė". Ji namie 38:25 nugalėjo penktojoje pozicijoje esantį Šiaulių "4 vėjų-LANGvirus" (6 tšk.) septintuką. Po dviejų ratų "VPU Šviesos-Eglės" rankininkės turi 24 taškus - šešiais lenkia antrojoje vietoje esantį Panevėžio AsT-KKSC klubą.

Trečia tebėra Kauno "Žalgirio-LKKA" komanda (16 tšk.).

Lietuvis kyla aukštyn

Katare vykstančių "Tour of Qatar" daugiadienių dviratininkų lenktynių ketvirtąjį etapą komandai "Credit Agricole" atstovaujantis Ignatas Konovalovas baigė su pagrindine grupe ir užėmė 29-ąją vietą.

131,5 km etapo nugalėtoju tapo italas Alberto Loddo. Bendrojoje įskaitoje I.Konovalovas iš 20-osios pozicijos pakilo į 17-ąją. Nuo lenktynių lyderio belgo Tomo Booneno jis atsilieka 1 minute 40 sekundžių.

"Granitas" prarado tašką

Tašką Lietuvos aukščiausiosios lygos vyrų rankinio TELE2 čempionate prarado antrąją vietą devynių komandų turnyre užimantis Kauno "Granitas-Karys" (27 tšk.). Jis rungtynes namie su aštuntojoje pozicijoje esančia Alytaus "Almeida-Marisa" (11 tšk.) baigė lygiosiomis 32:32 (14:15). Čempionate pirmauja Kauno "Lūšis-Sanistal" (28 tšk.), trečias - Panevėžio "VikingMalt" (21) klubas.

Pirma pergalė

Estijos sostinėje surengtose neoficialaus komandinio moterų teniso čempionato - Federacijos taurės turnyro - Europos ir Afrikos zonos II grupės varžybose pergalingai startavo keturių ekipų B grupės turnyre žaidžianti Lietuvos rinktinė. Ji 2:1 įveikė Airijos komandą. Abu taškus lietuvės iškovojo per vienetų varžybas: Aurelija Misevičiūtė 6:2, 7:5 nugalėjo Anne Mall, o Lina Stančiūtė 6:4, 6:2 įveikė 300-ąją planetos raketę Kelly Liggan. Dvejetų mačą mūsų žaidėjos pralaimėjo 3:6, 6:7 (4:7). Vakar Lietuvos tenisininkės kovojo su šeimininkų ekipa, kuri per pirmąjį turą 3:0 nugalėjo Graikijos rinktinę.

Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkės pirmą A grupės mačą su Turkijos ekipa laimėjo taip pat 3:0. Šioje grupėje žaidžia ir Pietų Afrikos Respublikos komanda. Dėl kelialapių į Europos ir Afrikos zonos I grupę toliau kovos geriausios A ir B grupių rinktinės (po dvi iš kiekvienos).