Trumpos sporto naujienos

2008 02 27 0:00

Boksininkų atranka.

Pirmadienį Italijoje prasidėjo Pekino olimpiados Europos zonos bokso atrankos turnyras, kuriame dalyvauja ir devyni Lietuvos atstovai. Pergalingai kovas pradėjo du iš trijų pirmadienį į ringą iškopusių lietuvių. Egidijus Kavaliauskas (iki 64 kg) pirmoje kovoje 23:5 nugalėjo suomį Jussį Koivulą ir aštuntfinalyje susitiks su Aslanbeku Kozajevu iš Baltarusijos. Vitalijus Subačius (iki 91 kg) 26:7 nugalėjo latvį Eduardą Krasnevičių ir aštuntfinalyje susikaus su Xani Nasi iš Makedonijos. Janas Romanovskis (iki 69 kg), jau trečiajame raunde turėjo pripažinti ukrainiečio Aleksandro Streckio

pranašumą. Vakar į ringą kopė visi aštuoni Lietuvos boksininkai.

Tenisininkių pergalė

Komandinėse pasaulio stalo teniso pirmenybėse Kinijoje II diviziono (dėl 25-48 vietų) šešių komandų H grupės turnyre Lietuvos moterų rinktinė antradienį ketvirtajame ture 3:1 nugalėjo iki šiol pergalingai žaidusią Slovėniją. Likus vienam turui iki grupės varžybų pabaigos, po 7 taškus turi slovėnės, lietuvės bei Malaizijos atstovės. Šiandien grupės varžybas Lietuvos stalo tenisininkės baigs maču su Venesuela, kuri antradienį 3:0 nugalėjo Nigerijos ekipą.

Vyrų varžybų III diviziono (dėl 49-72 vietų) K grupės turnyre Lietuvos komanda antradienį 2:3 pralaimėjo Uzbekistano komandai ir turėdama 6 taškus užima trečiąją vietą. Šiandien grupės varžybas lietuviai baigs maču su pergalingai žaidžiančia Kipro rinktine, kuri antradienį 3:2 privertė pasiduoti Pakistaną.

D.Šakinio šventė

Absoliučiu Europos teniso asociacijos jaunių (iki 16 metų) turnyro, kuriame dalyvavo 16 šalių atstovai, nugalėtoju Šiauliuose tapo korto šeimininkas Dovydas Šakinis. Šarūno Kulnio auklėtinis vienetų finale 6:2, 6:0 įveikė ukrainietį Maksimą Malyševą. Dvejetų finale šiaulietis poroje su Luku Mugevičiumi 6:1, 7:6 (7:5) nugalėjo baltarusius Jegorą Gerasimovą ir Janą Chursaną.