Trumpos sporto naujienos

2008 03 12 0:00

Lietuvio ir baltarusio pergalė.

Ričardas Berankis poroje su baltarusiu Sergejumi Betovu ITF serijos teniso turnyre (prizų fondas 15 tūkst. JAV dolerių) Teksaso valstijoje (JAV) laimėjo dvejetų varžybas. Jie finale 6:3, 6:3 nugalėjo šeimininko Adamo El Mihdawy ir kito baltarusio Vladimiro Ignatiko porą.

V.Rimšaitei - sidabras

Antrąją vietą Panamerikos mažųjų dviračių (BMX) kroso pirmenybių Brazilijoje moterų elito grupėje užėmė bei sidabro medalį iškovojo šiaulietė Vilma Rimšaitė. 25 metų lietuvė pelnė ir 11 įskaitinių Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) reitingo taškų. Auksą iškovojo argentinietė Maria Diaz, bronzą - Brazilijos sportininkė Ana Flavia Sgobin.

J.Kinderis vienuoliktas

Savaitgalį Meksikoje vykusiame antrajame šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės etape vienuoliktąją vietą tarp 61 dalyvio užėmė Justinas Kinderis. Vienintelis varžybose dalyvavęs Lietuvos atstovas surinko 5248 taškus ir 216 atsiliko nuo nugalėtoju tapusio prancūzo Jeano Maxence'o Berrou. Geriausiai J.Kinderiui sekėsi jojimo rungtis, kurioje jis surinko 1200 taškų ir buvo antras. Antrąją vietą Meksikoje užėmė ukrainietis Dmitrijus Kirpulianskis (5428 tšk.), trečiąją - vokietis Steffenas Gebhardtas (5416 taškų).

Plaukimo rekordas

JAV vykstančiame atvirajame JAV plaukimo čempionate pasaulio rekordą pagerino 22-ejų amerikietė Hayley McGregory. 50 m nugara ji įveikė per 28,00 sekundės ir 0,09 sek. pagerino ankstesnį rekordą, kuris nuo 2007-ųjų spalio 19-osios priklausė Kinijos atstovei Li Yang.

Lyderė - "Achema-KKSC"

Savaitgalį baigėsi Lietuvos moterų tinklinio čempionato "Erimos" taurei laimėti reguliarusis sezonas. Jau anksčiau buvo aišku, kad finaliniame etape medalius dalysis Jonavos "Achema-KKSC", čempionės titulą ginanti Kauno "Heksa-CSM", "Šiaulių" ir Vilniaus "SM Tauras-VTC" ekipos. Pergalingai reguliarųjį sezoną baigė visas keturiolika pergalių iškovojusios "Achemos-KKSC" (56 tšk.) tinklininkės, kurios savaitgalį namie 3:0 (25:20, 25:15, 25:13) nugalėjo Šiaulių "Trivilitą".

Pirmasis finalinis etapas numatytas kovo 14-16 dienomis.