Trumpos sporto žinios

2007 06 14 0:00

E.Pučinskaitės triumfas Ispanijoje.

Vokietijos "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė antradienį Ispanijoje laimėjo klasikines "Emakumen Saria" dviratininkių lenktynes - 113 km nuvažiavo per 3 valandas 6 minutes ir 50 sekundžių. Septyniomis sekundėmis Lietuvos dviratininkei pralaimėjo antrąją vietą užėmusi olandė Mirjam Melchers. Trečia finišavo italė Marta Bastianelli.

D.Žiliūtė pirmauja Kanadoje.

Kanadoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių trečiajame etape ketvirta finišavo Diana Žiliūtė ("Safi-Pasta Zara Manhattan"), tačiau bendrojoje įskaitoje ji išsaugojo lyderės poziciją. Artimiausią varžovę rusę A.Burčenkovą lietuvė lenkia 53 sekundėmis.

F.Barthezas nevyks į Meksiką

Pasaulio ir Europos futbolo čempiono Prancūzijos futbolo rinktinės vartininko 35 metų Fabieno Barthezo agentas antradienį paneigė pasirodžiusią informaciją, jog žaidėjas pasirašė vienų metų sutartį su Meksikos "Nexaca" komanda. "Tai pokštas. Su Meksikos klubu nebuvo nė menkiausio kontakto", - pareiškė agentas Jeanas Marie Cantona. O "Nexaca" klubo prezidentas Javieras Perezas Teufferis pirmadienį tvirtino, kad prancūzas sutikęs vieną sezoną rungtyniauti Meksikos ekipoje.

V.Smirnovas - septynioliktas

Slovėnijoje startavusių dviratininkų lenktynių "Tour of Slovenia" pirmajame etape septynioliktąją vietą užėmė "Cinelli-Endeka-OPD" komandos narys Vladimiras Smirnovas. Lietuvos dviratininkas 182 km distanciją baigė kartu su etapo nugalėtoju italu Danilo Napolitano - po 4 valandų bei 9 minučių.

"Juodasis vikingas" pradėjo pergale

Įspūdinga pergale aštuonių klubų Europos CEB taurės kvalifikacinį B grupės beisbolo turnyrą Lenkijoje pradėjo Lietuvos pirmenybių bronzos medalininkė Vilniaus "Juodojo vikingo" ekipa. Ji per pirmąsias A pogrupio rungtynes 15:0 sutriuškino Šveicarijos vicečempionę Ciuricho komandą "Barracudas". Vakar vilniečių varžovas buvo ketvirtasis Lenkijos klubas Rybniko "Silesia", 6:12 pralaimėjęs Baltarusijos čempionams "Minsk" beisbolininkams.

Dvi geriausios grupių komandos pateks į pusfinalį bei tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį CEB taurės turnyrą.

Penkiakovininkės - pabaigoje

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate aštuntąją vietą moterų estafetėje užėmė Lietuvos merginos. Jos aplenkė tik graikes. Aukso medalius iškovojo Didžiosios Britanijos komanda, antra buvo Rusija, trečia - Vengrija.