Trumpos sporto žinios

2008 01 29 0:00

Lietuvė atbėgo antra.

Minesotos valstijoje (JAV) vykusiose uždarų patalpų "Jack Johnson Classic" lengvaatlečių varžybose antrąją vietą bėgdama 3000 m užėmė Rasa Troup - 9:21,81. Nugalėjo Emily Brown (9:10,60), trečia finišavo Diane Nukuri (9:24,25).

Kitas Lietuvos atletas Deividas Šeferis, dalyvaudamas "Reabok Collegiate Games" varžybose Bostone (JAV), 55 m bėgimo rungtyje finišavo dvyliktas (6,76 sek.), o 200 m rungtyje buvo šeštas (22,77 sek.).

V.Rimšaitė tarp prizininkių.

Savaitgalį Argentinoje vykusiame penktajame 2007-2008 metų sezono Lotynų Amerikos mažųjų dviračių (BMX) kroso pirmenybių etape antrąją vietą šeštadienį moterų elito grupėje užėmė 24 metų šiaulietė Vilma Rimšaitė. Sekmadienį ten pat vykusiame šeštajame pirmenybių etape Lietuvos dviratininkė griuvo ir buvo priversta tenkintis septintąja pozicija. Pirmajame Lotynų Amerikos mažųjų dviračių kroso čempionato etape spalio viduryje Kolumbijoje V.Rimšaitė tapo nugalėtoja.

Prieš savaitę Čilėje vykusių Pietų Amerikos pirmenybių trečiojo bei ketvirtojo etapų varžybose lietuvė užėmė atitinkamai trečiąją ir šeštąją vietas, ji pelnė 17 reitingo taškų.

R.Berankis kyla

Pirmadienį paskelbtoje naujoje pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje net per 46 pozicijas pakilo sėkmingai ITF turnyruose JAV dalyvaujantis septyniolikmetis Ričardas Berankis.

Su 27 taškais jis iš 706-osios vietos pakilo į 660-ąją. Aukščiausiai iš lietuvių yra Gvidas Sabeckis - su 38 taškais

išlieka 570-oje pozicijoje. ATP reitingo lyderis tebėra šveicaras Roger Federeris (6630 taškų). Pralaimėjęs atvirojo Australijos teniso čempionato pusfinalyje R.Federeris (6630 tšk.) prarado daugiau kaip 500 įskaitinių taškų ir dabar jo atotrūkis nuo antrojoje vietoje esančio ispano Rafaelio Nadalio (5980) sumažėjo nuo 1400 iki 650 taškų. Trečias - sekmadienį atvirąjį Australijos čempionatą laimėjęs serbas Novakas Djokovičius (5165 tšk.).