Trumpos sporto žinios

2008 01 30 0:00

K.Navickas laimėjo turnyrą.

Pirmą kartą Ugandoje surengto tarptautinio badmintono turnyro (Roofings Uganda Badminton Championship) nugalėtoju tapo 24 metų Kęstutis Navickas. 67-ąją vietą pajėgiausių planetos žaidėjų reitinge užimantis Lietuvos sportininkas vienetų varžybų finale 21:19, 21:13 nugalėjo Šri Lankos atstovą Niluką Karunaratine'ą.

Moterų vienetų varžybas laimėjo turnyro favoritė italė Agenes Allegrini. Ji finale 22:20, 21:11 privertė pasiduoti Claudią Rivero iš Peru.

Futbolininkų pradžia nesėkminga

Pralaimėjimu tarptautinį keturių komandų futbolo turnyrą "Roma Caput Mundi" Italijoje pradėjo Lietuvos jaunių (iki 19 metų) rinktinė. Ji 1:2 turėjo pripažinti varžybų šeimininkų italų pranašumą.

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose - sostinės "Vilniaus" klubo saugas Eivinas Zagurskas (60 min.). Ivano Švabovičiaus treniruojami lietuviai antrą turnyro mačą žaidė vakar su Rumunijos bendraamžiais, kurie pirmosiose rungtynėse 1:0 įveikė Anglijos vienuolikę. Pasak sostinės klubo interneto svetainės, Europos čempionato atrankos varžyboms besirengiančioje Lietuvos jaunių rinktinėje žaidžia trylika "Vilniaus" komandos žaidėjų.

V.Sereikaitės reitingas aukščiausias

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame pasaulio treko moterų 3 km asmeninių persekiojimo lenktynių reitinge lietuvė Vilija Sereikaitė užima pirmąją vietą (754 taškai). Antra - ukrainietė Lesia Kalitovska (650), trečia - Kolumbijos atstovė Maria Luisa Calle Williams (640). Iš viso klasifikuotos 197 dviratininkės iš 50 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva yra pirma (1208 tšk.). Antrąją vietą užima JAV (900 tšk.), trečiąją - Australija (880 tšk.).

500 m atskiro starto lenktynių reitinge Simona Krupeckaitė užima antrąją vietą. Lietuvė turi 730 taškų. Pirmauja kubietė Lisandra Guerra Rodriguez. Ji surinko 1200 taškų. Iš viso klasifikuotos 123 dviratininkės iš 40 šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva yra trečia.