Trumpos sporto žinios

2008 03 10 0:00

Vicečempionai sutriuškino lenkus.

Lietuvos futbolo čempionatui besirengianti šalies vicečempionė Marijampolės "Sūduva" per kontrolines rungtynes svečiuose 6:2 sutriuškino Lenkijos III lygoje rungtyniaujančią Suvalkų "Wigry" ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Willeris Oliveira, po vieną - Povilas Lukšys, Giedrius Barevičius, Darius Maciulevičius ir Sergejus Koziuberda.

200-asis Raulio įvartis

200-ąjį įvartį Ispanijos futbolo čempionatuose įmušė Raulis, o jo Madrido "Real" klubas šeštadienį namie 2:1 (1:1) įveikė Barselonos "Espanyol" ekipą ir iškovojo jau 20 pergalę. 473-iąsias šalies pirmenybių rungtynes žaidęs 30-metis Raulis pasižymėjo 73 minutę, kai realizavo 11 m baudinį ir įmušė pergalingą įvartį.

Po šios pergalės čempiono titulą ginantis "Real" turi 62 taškus ir jau aštuoniais lenkia antrojoje vietoje esančią "Barceloną".

T.Danilevičius pasižymėjo

Pirmą įvartį per Italijos antro futbolo diviziono (Serie B) rungtynes "Grosseto" ekipai pelnė Tomas Danilevičius, o šešioliktąją vietą užimantis lietuvio klubas namie susitikimą su "Bari" sužaidė lygiosiomis - 2:2 (2:1). Iki 84 minutės žaidęs T.Danilevičius pasižymėjo 45 min., antrą kartą išvesdamas šeimininkus į priekį - 2:1.

Drama Kolumbijoje

Šeštadienį Kolumbijos mieste Cali, "Pascual Guerrero" stadione, susitiko dvi miesto komandos "Red Barons" ir "Deportivo". Du kėlinius atkakliai vykusi dvikova kulminaciją pasiekė 82 minutę, kai dėl nepaskirto 11 metrų baudinio susiginčijo abiejų komandų treneriai. Netrukus jų žodžių mūšis virto peštynėmis. Aistros įsiplieskė ir tribūnose, kai tūkstančiai aistruolių susikibo su policijos pareigūnais. Pranešama, kad per susirėmimus sužeista apie 80 žmonių. Net 18 nukentėjusiųjų į ligoninę pateko dėl durtinių žaizdų.

Paaiškėjo trys dalyviai

Per trečiąsias Nacionalinės krepšinio lygos ketvirtfinalio rungtynes trečiąsias pergales iškovojo bei, laimėję seriją iki trijų pergalių vienodais rezultatais - 3:0, į pusfinalį pateko Utenos "Juventus LKSK", Palangos "Naglio-Adakrio" ir Kauno "Žalgirio-Sabonio mokyklos" klubai. Ketvirtoje ketvirtfinalio poroje NKL čempionė Klaipėdos "Naftos-Uni-Laivitė" namie 92:88 įveikė lygos vicečempionus Jonavos "SK Dexteros" krepšininkus ir persvėrė serijos rezultatą - 2:1.