Trumpos sporto žinios

2008 03 19 0:00

R.Troup bėgo greičiausiai.

Minesotos valstijoje (JAV) 36-ą kartą vykusio 8 km bėgimo "St.Patrick's Day Human Race" moterų grupės nugalėtoja tapo JAV gyvenanti lietuvė Rasa Troup. Ji distanciją įveikė per 28:07. Bendrojoje įskaitoje tarp 1034 finišavusių bėgikų jos rezultatas buvo 64-as.

Vilniaus riedulininkių triumfas

Šiauliuose baigėsi 2008 metų Lietuvos moterų uždarų patalpų riedulio pirmenybės, kurias ir vėl laimėjo Vilniaus HFTC klubas (34 tšk.). Jos sekmadienį 4:1 įveikė bronzos medalininkę Šiaulių "Lidvijos" (18 tšk.) komandą. Sidabro medaliai atiteko ir pernai tokios pačios spalvos apdovanojimus pelniusioms Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" žaidėjoms (28 tšk.).

Kovos aštrėja

JAV vykstančio "Pacific Life Open" teniso turnyro (prizų fondas 5,7 mln. JAV dolerių) moterų vienetų varžybų šešioliktfinalyje Ana Ivanovič (1) nugalėjo italę Tathianą Garbin 6:3, 6:0. Kita serbė Jelena Jankovič (3) įveikė japonę Ai Sugiyamą 6:1, 6:1, o prancūzė Marion Bartoli (6) įveikė vokietę Angeliquę Kerber 6:3, 7:6 (7:3). Kitų kovų dėl vietos aštuntfinalyje rezultatai: Vera Zvonariova (12, Rusija) - Galina Voskobojeva (Rusija) 6:0, 6:3; Francesca Schiavone (13,Italija) - Flavia Pennetta (19, Italija) 6:3, 6:4; Anabel Medina Garrigues (20, Ispanija) - Jevgenija Rodina (Rusija) 6:3, 7:5; Lindsay Davenport (24, JAV) - Chan Yung-Jan (Taivanas) 6:4, 5:7, 6:2; Casey Dellacqua (Australija) - Tamira Paszek (32, Austrija) 6:1, 4:0 (Austrijos tenisininkė mačo nebaigė dėl ligos).

Vyrų šešioliktfinalyje titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis (2) įveikė šeimininką Donaldą Youngą 6:1, 6:3, serbas Novakas Džokovičius (3) eliminavo vokietį Philippą Kohlschreiberį 6:3, 6:2, prancūzas Richard'as Gasquet (8) laimėjo prieš argentinietį Juaną Ignacio Chelą 6:2, 6:1. Kitų mačų rezultatai: Lee Hyung-Taik (Pietų Korėja) - Davidas Ferreras (5, Ispanija) 7:6 (7:5), 6:7 (5:7), 7:6 (7:3); Jamesas Blake'as (JAV) - Carlosas Moya (Ispanija) 6:3, 6:4; Jo-Wilfriedas Tsonga (Prancūzija) - Paulas-Henri Mathieu (Prancūzija) 7:6 (7:5), 6:4; Stanislas Wawrinka (Šveicarija) - Marcosas Baghdatis (Kipras) 6:3, 6:7 (1:7), 6:0; Guillermo Canas (Argentina) - Juanas Monaco (Argentina) 6:3, 6:7 (1:7), 6:2.