Trumpos sporto žinios

2008 09 03 0:00

V.Čmilytė skinasi kelią.

Rusijoje vykstančiame pasaulio moterų šachmatų čempionate Viktorija Čmilytė (ELO koeficientas 2508) pirmąją šešioliktfinalio partiją baltosiomis figūromis su ruse Nadežda Kosinceva (2461) baigė lygiosiomis. Antra šešioliktfinalio mačo partija buvo žaidžiama vakar.

Per 2006 metų planetos šachmatų čempionatą V.Čmilytė pasiekė pusfinalį ir iškovojo pasaulio moterų šachmatų čempionato bronzos medalį.

Orientacininkų trasa

Pavištytyje (Vilkaviškio r.) surengtame Lietuvos suaugusiųjų ir moksleivių orientavimosi sporto čempionate (vidutinė trasa) moterų elito grupės nugalėtoja tapo Sandra Paužaitė (OSK "Dainava"). Ji 5,25 kilometro ir 19 kontrolinių punktų (KP) trasą įveikė per 39:52. Antrąją vietą užėmė Evelina Grigaitė (OSK "Sakas"), atsilikusi 2:15, trečiąją - Indrė Valaitė (OSK "Ąžuolas"), finišavusi dar po 15 skundžių.

Vyrų grupėje Lietuvos čempiono titulą iškovojo Giedrius Sabaliauskas (OSK "Versmė"). Jis 6,56 kilometro trasą ir 20 KP įveikė per 40:33. Antras finišavo Jonas Vytautas Gvildys (OSK "Medeina"), atsilikęs 6 sek., trečias - 15 sek. nugalėtojui pralaimėjęs Simonas Krėpšta (OSK "Takas").

Šaškių pirmenybės

Lietuvos paprastųjų šaškių čempionato greitųjų varžybų nugalėtoju tapo vilnietis Sigitas Smaidrys, surinkęs 15 taškų iš 18 galimų. Antrąją vietą 37 dalyvių turnyre užėmė šiaulietis Andrius Kybartas (14 tšk.), trečiąją - kitas sostinės atstovas Aleksejus Domčevas (13 tšk.).

Žaibo (26 dalyviai) pirmenybėse taip pat triumfavo S.Smaidrys - surinko 46 taškus iš 50 galimų. Antras liko A.Kybartas (45 tšk.), trečias - A.Domčevas (44 tšk.).