Trumpos sporto žinios

2009 03 13 0:00

D.Rasimovičiūtė - per vidurį.

Kanadoje prasidėjusiose Pasaulio biatlono taurės septintojo etapo varžybose moterų 15 km lenktynėse Diana Rasimovičiūtė finišavo 38-a tarp 76 nuotolį baigusių (startavo 78) atlečių. Šaudykloje "uždirbusi" 4 baudos minutes lietuvė distancijoje sugaišo 48:02,1 ir finiše 5:17,5 pralaimėjo be klaidų šaudžiusiai ir lenktynes laimėjusiai vokietei Simonei Hauswald. Ketvirta trečiadienį finišavusi vokietė Magdelena Neuner tapo šios rungties mažosios pasaulio taurės laimėtoja (po 4 lenktynių), o 15 įskaitinių taškų surinkusi D.Rasimovičiūtė užima 61 vietą tarp 74 sportininkių. Bendrojoje sezono įskaitoje (po 18 rungčių iš 26) pirmauja 40 vietą trečiadienį užėmusi vokietė Kati Wilhelm (730 tšk.), o dar tris įskaitinius taškus pelniusi D.Rasimovičiūtė (83 tšk.) pakilo į 52 vietą tarp 88 įskaitinius taškus pelniusių biatlonininkių.

Taurė - čempionams

Aštuonių vyrų rankinio komandų Kauno mero taurės turnyrą Vilimui Čiurinskui atminti laimėjo šalies čempionas Kauno "LKSK RK Granitas-Karys". Jis per lemiamas rungtynes 23:14 (11:5) įveikė antrojoje pozicijoje likusią Lietuvos jaunimo rinktinę. Trečias buvo Vilniaus "VPU Šviesos-Savanorio" klubas, kuris 17:13 (8:5) laimėjo prieš ketvirtojoje pozicijoje likusią Lietuvos jaunių rinktinę. 5-8 vietas pasidalijo atitinkamai Kauno "LKKA-Teledema", Varėnos "Ūla", Alytaus "Almeida-Marisa" ir Kauno "Lūšis-Sanistal". Rezultatyviausio žaidėjo - 24 įvarčiai - prizas atiteko Tomui Kraucevičiui ("LKSK RK Granitas-Karys").

Į Uralą - dar vienas lietuvis

Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Arūnas Klimavičius artimiausiu metu turėtų baigti užtrukusias naujos komandos paieškas. 26 metų futbolininkui sutartį pasiūlė Rusijos pirmojoje lygoje rungtyniaujantis Jekaterinburgo "Ural" klubas. Jo ekipą prieš mėnesį papildė kitas Lietuvos rinktinės narys - 29 metų puolėjas Robertas Poškus.

A.Klimavičius kitos savaitės pradžioje su Jekaterinburgo komanda vyks į stovyklą Sočyje. Abi šalys ketina sudaryti vienų metų kontraktą. "Ural" klubui šiemet bus keliamas tikslas patekti į aukščiausiąją Rusijos lygą.

Praėjusį sezoną A.Klimavičius atstovavo Maskvos "Dinamo" ekipai, o žiemą nesėkmingai bandė įsitvirtinti Arnhemo "Vitesse" (Olandija), Samaros "Krylja Sovetov" (Rusija) bei "Leeds United" (Anglija) komandose.

D.Daulytei nesiseka

Antrą pralaimėjimą iš eilės daugiau nei pusantro šimto dalyvių Europos moterų asmeninio šachmatų čempionato ketvirtajame rate patyrė Deimantė Daulytė (ELO koeficientas - 2278). Rusijoje vykstančiose pirmenybėse Lietuvos šachmatininkė baltosiomis figūromis 0:1 pralaimėjo rusei Julijai Diominai (2361; 3 tšk.) ir turėdama 2 taškus iš 58 vietos nukrito į 78-ąją. Kita Lietuvos atstovė Simona Limontaitė (2206) per ketvirtojo rato partiją baltosiomis figūromis 0:1 nusileido Moldovos atstovei Irinai Bulmagai (2300; 2,5 tšk.) ir turėdama pusantro taško yra 120 (buvo 96). Čempionate pirmauja visas partijas laimėjusios ir po 4 taškus turinčios dvi lyderės - Vengrijos šachmatininkė Thanh Trang Hoang (2483) bei lenkė Monika Socko (2449).