Trumpos sporto žinios

2009 04 18 0:00

Penkiakovininkės - finale.

Egipte surengtų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės antrojo etapo varžybų atrankos turnyre sėkmingai pasirodė abi Lietuvos atletės - 25-erių Laura Asadauskaitė ir 21 metų Donata Rimšaitė. Jos šiandien finale kartu su dar 30 dalyvių kovos dėl prizinių vietų. Atrankos varžybų A grupėje tarp 26 dalyvių L.Asadauskaitė užėmė trečiąją vietą, D.Rimšaitė - šeštąją. Per kovo mėnesį vykusį pirmąjį Pasaulio taurės etapą Meksikoje L.Asadauskaitė buvo antra, o D.Rimšaitė - septinta.

Atleistas "Spartak" treneris

Devyniskart Rusijos futbolo čempionas Maskvos "Spartak" klubas, kurio šio sezono paraiškoje įrašytas gynėjas Ignas Dedura, iš komandos vyriausiojo trenerio pareigų atleido daną Michaelį Laudrupą. "Spartak" užvakar Rusijos futbolo taurės turnyro ketvirtfinalio mačą 0:3 pralaimėjo į pusfinalį iškopusiai Maskvos "Dinamo" su vartininku Žydrūnu Karčemarsku. 44-erių buvęs Danijos futbolo rinktinės žaidėjas Rusijos sostinės vienuolikę treniravo nuo 2008 metų rugsėjo ir tapo šeštuoju treneriu, kurį "Spartak" atleido per šešerius pastaruosius metus.

Sutarė bendradarbiauti

Ketvirtadienį Rusijos olimpinio komiteto (ROK) būstinėje Maskvoje pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos ir Rusijos olimpinių komitetų. Sutartį pasirašė ROK prezidentas Leonidas Tegačiovas ir Lietuvos tautinio olimpinio (LTOK) prezidentas Artūras Poviliūnas. Pasirašius sutartį, buvo aptartas būsimas sportininkų, trenerių, sporto mokslininkų ir vadybininkų bendradarbiavimas, bendros atskirų sporto šakų treniruočių stovyklos ir varžybos Rusijoje bei Lietuvoje.

L.Stančiūtė nepasiduoda

Belgijoje vykstančiame ITF serijos "Vatana Open" moterų teniso turnyro, kurio prizų fondas - 25 tūkst. JAV dolerių, 23-ejų lietuvė Lina Stančiūtė (WTA klasifikacijoje - 214 vieta) aštuntfinalyje 6:4, 5:7, 7:6 (7:3) įveikė 26 metų prancūzę Karlą Mraz (343). L.Stančiūtės varžovė ketvirtfinalyje - 23-ejų Mandy Minella (329) iš Liuksemburgo, kuri aštuntfinalyje 6:1, 6:2 nugalėjo turnyro favorite laikytą 27 metų prancūzę Stephanie Foretz (103).

Vėl nepavyko

Monake vykstančio ATP serijos turnyro "Monte-Carlo Rolex Masters" (prizų fondas - 2,75 mln. eurų) aštuntfinalyje nesėkmę patyrė antroji planetos raketė, pastarųjų trejų metų šio turnyro finalininkas šveicaras Roger Federeris. Jis užvakar 4:6, 5:7 nusileido tėvynainiui Stanislasui Wawrinkai (13).