Trumpos sporto žinios

2009 07 13 0:00
Geltonuosius "Tour de France" lyderio marškinėlius kol kas dėvi italas R.Nocentini.

Neprilygo slovėnams.

Lietuvos tenisininkai baigė pasirodymą Deviso taurės turnyre - komandinėse vyrų teniso varžybose. Europos-Afrikos zonos antrosios grupės antrajame atrankos mače svečiuose mūsiškiai neatsilaikė prieš Slovėniją.

Penktadienį Lietuvos rinktinės lyderis Ričardas Berankis 1:6, 4:6, 3:6 pralaimėjo Gregai Žemljai, o Gvidas Sabeckis 2:6, 3:6, 1:6 nusileido Blažui Kavčičiui.

Šeštadienį dvejetų susitikimą Ričardo Berankio ir Vadimo Pinko duetas 6:7 (2:7), 3:6, 3:6) pralaimėjo Andrejui Kračmanui ir G.Žemljai. Po šio susitikimo slovėnai pirmavo 3:0 ir lietuviams nebeliko jokių šansų atsitiesti.

Vakar turėjo būti žaidžiami likę du vienetų mačai. R.Berankis susitiko su B.Kavčičiumi, o G.Sabeckis kovojo prieš G.Žemlja.

"Tour de France"

Prestižinių daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių aštuntąjį etapą šeštadienį laimėjo ispanas Luisas Leonas Sanchezas. Finiše jis akimirksniu aplenkė prancūzą Sandy Casarą bei tautietį Mikelį Astarlozą. L.L.Sanchezas 176,5 kilometrus numynė per 4 valandas 31 minutę ir 50 sekundžių.

Bendrojoje įskaitoje tebepirmauja italas Rinaldo Nocentini iš "Mondiale" komandos. Už italo nugaros lieka du "Astana" komandos nariai. 6 sekundėmis atsilieka ispanas Alberto Contadoras, 8 sekundėmis - amerikietis Lance'as Armstrongas, "Tour de France" lenktynėse triumfavęs net 7 kartus.

"Giro Donne"

Daugiadienių dviratininkių lenktynių "Giro Donne" aštuntajame etape Italijoje 27 šeštadienį finišavo bei į septynioliktąją vietą bendrojoje įskaitoje nukrito "Safi-Pasta Zara Titanedi" komandos narė Diana Žiliūtė.

Edita Pučinskaitė ("Gauss RDZ Ormu-Colnago") finiše buvo 28-a, o bendrojoje įskaitoje iš devintosios pozicijos smuktelėjo į dešimtąją.

E.Pučinskaitė lyderei vokietei Claudiai Hausler pralaimi beveik 15 minučių, o D.Žiliūtė - 27 minutes ir 46 sekundes.