Trumpos sporto žinios

2009 08 08 0:00

Džiugina duetai.

Pociūnų aerodrome (Prienų r.) vykstančio Europos sklandymo čempionato vienuoliktajame etape pergalę dviviečių sklandytuvų klasėje iškovojo Gintauto Butnorio ir Vytauto Rasimavičiaus ekipažas, jis bendrojoje įskaitoje yra ketvirtas. O etape trečias buvęs Vytauto Sabeckio ir Viktoro Kukčikaičio duetas ir po vienuoliktojo etapo išliko antras.

Penkioliktasis Europos sklandymo čempionatas baigsis šiandien, o varžybų pabaigos iškilmės numatytos sekmadienį Prienų kultūros centre 11 valandą.

Gerokai smuktelėjo

Lenkijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių "Tour De Pologne" penktajame etape "Astanos" komandos narys Tomas Vaitkus užėmė 62 vietą. Etapo nugalėtoju tapusiam pasaulio čempionui italui Alessandro Ballanui 171,5 km distancijoje Lietuvos dviratininkas pralaimėjo 1 minutę 43 sekundes. Bendrojoje įskaitoje T.Vaitkus iš 18 pozicijos smuktelėjo į 55-ąją ir nuo naujojo lenktynių lyderio italo A.Ballano atsilieka 1:51.

A.Roddicko pergalės

JAV sostinėje Vašingtone vykstančiame ATP World Tour serijos turnyre "Legg Mason Tennis Classic" (prizų fondas 1,4 mln. JAV dolerių) pergalingai žaidžia 2001, 2005 ir 2007 metais šį turnyrą laimėjęs amerikietis Andy Roddickas. Aštuntfinalyje 7:6 (7:4), 6:4 nugalėjęs tėvynainį Samą Querrey, jis iškovojo 500-ąją pergalę savo, teniso profesionalo, karjeroje. Iš šiuo metu aktyviai žaidžiančiųjų daugiausia yra laimėjęs šveicaras Roger Federeris - 657.