Trumpos sporto žinios

2009 09 01 0:00

Per metus - keturi titulai.

Geriausia Lietuvos šachmatininkė Viktorija Čmilytė, atstovaudama kitų šalių klubams, per šiuos metus tapo keturių valstybių čempione. Šiemet ji su Danijos ir Švedijos vyrų šachmatų klubais iškovojo aukso medalius šių šalių pirmenybėse, su moterų Baden Badeno miesto moterų komanda tapo Vokietijos čempione. Naujausias Viktorijos titulas - Juodkalnijos šachmatų klubų čempionato aukso medalis, iškovotas su Podgoricos "Černogorje" moterų komanda.

D.Slanina žais Italijoje

332 metų 192 cm ūgio Donatas Slanina karjerą tęs Italijoje. Praėjusį sezoną žaidęs Ispanijoje, Mursijos "Murcia" komandoje, lietuvis sudarė sutartį su antro diviziono Emilijos Redžo "Trenkwalder" ekipa. Vakar D.Slanina oficialiai buvo pristatytas klubo rengiamoje spaudos konferencijoje. Praėjusį sezoną "Trenkwalder" tarp 16 komandų užėmė 14 vietą.

Žalgiriečių traumos

Kauno "Žalgirio" pergalė per draugiškas rungtynes su Kijevo "Budivelnik" pareikalavo nemenkos kainos. Per kontrolinį susitikimą Klaipėdoje traumas patyrė du gynėjų grandies krepšininkai: Artūras Milaknis kryptelėjo čiurną ir aikštę paliko tik padedamas komandos draugų, o Vyteniui Čižauskui įplyšo šlaunies raumuo. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad abu krepšininkai negalės sportuoti apie tris savaites. Kiek anksčiau Vyteniui Lipkevičiui per pratybas buvo išniręs pirštas, todėl krepšininkas praleido rungtynes ir keletą treniruočių.

"Vuelta a Espana"

Prestižinių daugiadienių "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynių antrajame etape tik 150-as finišavo bei į 99 vietą iš aštuonioliktosios bendrojoje įskaitoje nukrito "Cervelo TestTeam" komandos narys Ignatas Konovalovas. Sekmadienį 202 km distancijoje Lietuvos dviratininkas 30 sekundžių pralaimėjo antrojo etapo nugalėtojui vokiečiui Geraldui Ciolekui.