Trumpos sporto žinios

2009 11 21 0:00
D.Zubrus aikštelėje išbuvo tik 7 minutes.

Smūgis į koją.

Antrą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate patyrė Rytų konferencijos Atlanto diviziono lyderis Naujojo Džersio klubas "Devils" (29 tšk.) su Dainiumi Zubrumi. Ketvirtadienį svečiuose po baudinių serijos 2:3 (1:1, 0:0, 1:1, 0:0, 0:1) "velniai" nusileido ketvirtojoje pozicijoje

Vakarų konferencijos Centriniame divizione esantiems Nešvilio "Predators" (23 tšk.) ritulininkams. Antrame kėlinyje lietuvis nesėkmingai blokavo varžovo metimą - ritulys pataikė D.Zubrui į koją ir puolėjas į aikštelę nebesugrįžo. Tik 7 minutes rungtyniavęs lietuvis dukart netaikliai metė į arenos šeimininkų vartus bei išvengė baudos minučių.

Pasiektas pusfinalis

JAV vykstančiame ATP "Challenger tour" serijos vyrų teniso turnyre ir toliau pergales skina devyniolikmetis lietuvis Ričardas Berankis (402). Po kvalifikacijos į pagrindinį turnyrą patekęs Lietuvos tenisininkas ketvirtfinalyje 6:0, 6:2 laimėjo prieš 23-ejų australą Kadeną Henselį (484). Dėl vietos finale R.Berankio varžovu tapo 31 metų amerikietis Michaelas Russellas (101), kuriam lietuvis šį mėnesį anksčiau JAV vykusiame kitame turnyre pralaimėjo 1:6, 7:5, 6:7 (4:7). Turnyre, kurio prizų fondas 50 tūkst. JAV dolerių, Ričardas jau uždirbo 2510 JAV dolerių ir 30 ATP taškų.