Trumpos sporto žinios

2010 03 01 0:00

Kauniečių derlius didžiausias

Savaitgalį Panevėžyje surengtame Lietuvos bokso čempionate Kauno sportininkai iškovojo auksą net septyniose svorio kategorijose.

Po vieną čempioną parengė Kalvarijos, Klaipėdos, Panevėžio ir Vilniaus treneriai. Net penki boksininkai apgynė pernai iškovotus čempionų titulus - kauniečiai Ruslanas Jefremovas (54 kg), Aurimas Naudžius (60 kg), Daugirdas Šemiotas (81 kg) ir Vitalijus Subačius (91) bei vilnietis Vladimiras Milevskis (75 kg). Įdomu, jog kaunietis Egidijus Kavaliauskas, kaip ir pernai, tapo šalies čempionu, tik šįkart jis triumfavo jau kitoje svorio kategorijoje - 69 kg (pernai - 64 kg). Iš viso čempionato medalius iškovojo trylikos Lietuvos miestų ir miestelių boksininkai.

D.Žiliūtė traukiasi

Tituluotoji Lietuvos dviratininkė Diana Žiliūtė baigia sportininkės profesionalės karjerą. Nors 33 metų atletė ketino sportuoti dar vieną sezoną, gydytojų diagnozuota infekcinė monunukleozė privertė anksčiau baigti karjerą. Dėl minėtų sveikatos problemų D.Žiliūtei teks keletą savaičių ilsėtis. Kadangi pasirengimo naujajam sezonui procesas jau įsibėgėja, Diana nutarė nerizikuoti sveikata - neforsuoti įvykių per jėgą. Tai pranešama internetinėje "Safi-Pasta Zara-Manhattan" komandos, kuriai atstovauja D.Žiliūtė, internetinėje svetainėje.

Profesionalės karjerą D.Žiliūtė pradėjo 1995 metais, 1998-aisiais tapo pasaulio čempione, 1999 m. - moterų daugiadienių lenktynių "Tour de France" nugalėtoja, 2000-ųjų Sindėjaus olimpinėse žaidynėse iškovojo bronzą ir tapo pasaulio taurės varžybų laimėtoja.

Šiauliečių pergalė

Pirmą pergalę aštuonių komandų Europos moterų uždarų patalpų riedulio klubų čempionate Ukrainoje iškovojo Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" ekipa. C grupės turnyro (dėl 5-8 vietų) rungtynėse šiaulietės 6:1 (4:0) nugalėjo "Bowden Hightown HC" (Anglija) komandą ir su 4 taškais tapo grupės lyderėmis. Net penkis įvarčius į varžovių vartus įmušė Jūratė Juodytė (5, 11, 12, 31, 39 min.), dar vieną pridėjo Ina Kenstavičiūtė (15 min.). Garbės įvartį varžovėms pelnė Sally Walton (34 min.).

Pirmenybių finale vakar susitiko "Der Club an der Alster" (Vokietija) ir Madrido "Club de Campo" (Ispanija) klubai.