Trumpos sporto žinios

2010 07 10 0:00

Skambi pradžia.

Kroatijoje prasidėjusiame Europos (iki 20 metų) vaikinų krepšinio čempionate Lietuvos rinktinė pergale pradėjo keturių ekipų B grupės varžybas. Ji po pratęsimo 72:63 (11:17, 13:13, 23:13, 14:18, 11:2) nugalėjo Juodkalnijos komandą. Po 15 taškų nugalėtojams pelnė Adomas Drungilas ir Eimantas Bendžius, 11 - Augustas Pečiukevičius, 10 - Paulius Dambrauskas. 20 taškų į lietuvių krepšį įmetė Vladimiras Mihajlovičius, 14 - Nikola Ljučičius, 11 - Bojanas Dubljevičius.

Vakar Lietuvos rinktinė susitiko su Turkijos krepšininkais, kurie ketvirtadienio vakarą 67:82 pralaimėjo Serbijos rinktinei.

Kitų pirmojo rato rungtynių rezultatai. A grupė: Ukraina - Latvija 91:70; Čekija - Graikija 67:92. C grupė: Italija - Rusija 68:73; Olandija - Prancūzija 54:66. D grupė: Vokietija - Ispanija 63:61; Slovėnija - Kroatija 65:72.

Italijos keliais

Italijoje vykstančių prestižinių daugiadienių moterų dviračių lenktynių "Giro Ciclisto Internazionale Femminile" septintajame etape 17 vietą užėmė komandos "Gauss RDZ Ormu" narė Edita Pučinskaitė. Ji 110,8 km distancijos finiše 6:27 pralaimėjo etapo nugalėtojai amerikietei Evelyn Stevens. Bendrojoje įskaitoje po septynių etapų E.Pučinskaitė buvo keturiolikta, nuo pirmaujančios olandės Marianne Vos ji atsiliko 8:42. Kitos lietuvės išsirikiavo taip: 49 vietoje Rasa Leleivytė (nuo lyderės atsilieka 48:27), 69 - Erika Vilūnaitė (59:25), 71 - Vilija Sereikaitė (1.00:06). Paskutinėje 109 vietoje buvo Marit Huisman iš Olandijos (1.34:02).

"Tour de France"

Prestižinių daugiadienių dviratininkų lenktynių "Tour de France" penktajame etape komandos "Cervelo Test Team" narys Ignatas Konovalovas aplenkė šešis varžovus ir finišavo 182-as. 187,5 km distancijos finiše lietuvis 3:31 pralaimėjo penktojo etapo nugalėtojui britui Markui Cavendishui. Bendrojoje įskaitoje po prologo ir penkių etapų I.Konovalovas užėmė 176 vietą ir nuo lenktynių lyderio šveicaro Fabiano Cancellaros atsiliko 27:40. Nugalėtojo titulą ginantis ispanas Alberto Contadoras Velasco nuo lyderio atsiliko 1:40 ir įsitaisė devintojoje pozicijoje, o septyniskart (1999-2005 metais) laimėjęs "Tour de France" lenktynes amerikietis Lance'as Armstrongas nuo šveicaro atsiliko pustrečios minutės ir buvo aštuonioliktas.