Trumpos sporto žinios

2010 08 12 0:00

G.Titenio nebus finale.

Vengrijos sostinėje Budapešte vykstančiame Europos vandens sporto šakų čempionate Giedrius Titenis vakar nepateko į 200 m plaukimo krūtine varžybų finalą. 21-erių anykštėnas trečiadienio vakarą pirmajame pusfinalyje finišavo šeštas (2:12,84), o bendrojoje įskaitoje tarp 16 plaukikų buvo tik 12-as ir neteko galimybės dar sykį pakovoti dėl medalio (antradienį 100 m krūtine rungties finale jis finišavo penktas). Trečiadienį iš ryto atrankos plaukime Giedrius 200 m įveikė per 2:13,31 ir buvo 8-as tarp 34 sportininkų. Dar du Lietuvos sportininkai neįveikė šios rungties atrankos barjero. 22-ejų Edvinas Dautartas užėmė 28 vietą (2:18,63), 18-metis Igoris Kozlovskis - 31-ąją (2:20,05).

Vyrų 50 m plaukimo nugara kvalifikacijos varžybose abu mūsų šalies sportininkai liko anapus pusfinalio. 18-metis Matas Andriekus distanciją nuplaukė per 26,93 sek. ir buvo 33-ias, o 20 metų Mindaugas Sadauskas liko 35-as (27,14 sek.) tarp 40 plaukikų.

Pralaimėta ir kroatams

Dar vieną - ketvirtą iš eilės - nesėkmę Europos jaunučių vaikinų (iki 16 metų) krepšinio čempionato Juodkalnijoje aštuntfinalio etapo E grupėje patyrė Lietuvos rinktinė, 68:78 pralaimėjusi pergalingai žengiančiai Kroatijos ekipai. Po 15 taškų lietuviams pelnė Augustinas Jankaitis ir Justas Tamulis, 12 - Marius Grigonis. Grupės varžybas vakar lietuviai baigė akistata su Italijos ekipa.

"Žalgiris" rado latvį

Lietuvos vicečempionas Kauno "Žalgiris" pasirašė ilgalaikę sutartį su 17 metų 188 cm ūgio gynėju latviu Kasparu Vecvagaru. Su krepšininku sudaryta trejų metų sutartis su galimybe ją pratęsti dar dvejiems. Artėjantį sezoną K.Vecvagaras praleis "Žalgirio" jaunimo ekipoje - prisidės prie Europos jaunių čempionais tapusių Vytenio Čižausko, Edgaro Ulanovo ir Žygimanto Skučo.

Pasiėmė čempioną

Naujuoju Vilniaus komandos "Lietuvos rytas" pirkiniu tapo 17-metis 192 cm ūgio puolėjas Dovydas Redikas. Krepšininkas šią vasarą vykusiame Europos jaunių čempionate iškovojo auksą ir buvo vienas rinktinės lyderių. Vilkėdamas Lietuvos rinktinės marškinėlius jis vidutiniškai pelnydavo 10,9 taško. Kitą sezoną puolėjas rungtyniaus "Lietuvos ryto" dublerių ekipoje "Perlas".