Ukrainiečiai Sočyje iškovojo pirmąjį auksą

2014 03 08 10:02
Reuters/Scanpix nuotrauka

2014 metų parolimpinėse žaidynėse Sočyje Ukrainos biatlonininkas Vitalijus Lukjanenka laimėjo aukso medalį vyrų biatlono sprinto lenktynėse tarp sportininkų su regos negalia.

Anksčiau biatloninkė Olena Jurkovska iškovojo bronzą 6 km sprinto lenktynėse sėdint, o biatlonininkas Maksymas Jarovyjus laimėjo sidabrą 7,5 kilometro distancijoje, šliuoždamas sėdėdamas.

„Sudėtingiausia per šias lenktynes buvo taikliai šaudyti. Po pirmojo taiklaus šaudymo sustiprėjo mano kovinė dvasia“, – jis sakė žurnalistams.

Atletas skundėsi, kad sąlygos trasoje buvo nepalankios.

„Trasa patižusi, minkšta; lazdos klimpsta – bet aš labai stengiausi“, – aiškino M.Jarovyjus.

Jo iškovotas medalis jau antrasis, atitekęs Ukrainai pirmąją Sočio parolimpiados rungtynių dieną.