TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Už pergales padėkota jauniesiems sportininkams

2013 05 24 10:43
warwicksports.warwick.ac.uk nuotrauka

Kūno kultūros ir sporto departamente šiandien apdovanota apie 50 sportininkų, daugiausia jaunimo, kurie praėjusių metų pabaigoje ir šių metų pradžioje iškovojo medalius Europos ir pasaulio čempionatuose.

Taip pat pagerbti jų treneriai. Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko vardas suteiktas Gintautui Umarui – už olimpinius pasiekimus dviračių sporte ir sulaukus 50-ties metų. Dukart Seulo olimpiados čempionui įteiktas šio vardo ženklas.

Sveikindamas sportininkus, Kūno kultūros ir sporto departamento generalinis direktorius Klemensas Rimšelis padėkojo už sportininkų indėlį į Lietuvos garbę ir palinkėjo kiekvienam įkopti į savąją viršukalnę.

Šiandien medaliai „Už sporto pergales“ įteikti šaudymo iš lanko, klasikinių sportinių šokių, kultūrizmo, karate sporto šakų pasaulio ir Europos čempionatų medalininkams. Padėkos buvo įteiktos sambo, karate jaunimo čempionatų prizininkams, specialūs suvenyrai įteikti žiemos olimpinio festivalio dalyviams.

Sportininkams, iškovojusiems medalius suaugusiųjų pasaulio ir Europos čempionatuose, bei jų treneriams įteikiami medaliai „Už sporto pergales“, jaunimo ir jaunių čempionatų prizininkams ir jų treneriams įteikiamos padėkos. Apdovanojimai rengiami ne dažniau nei kartą per ketvirtį.

Gintautui Umarui – už olimpinius pasiekimus ir 50 metų jubiliejaus proga

Nusipelniusio Lietuvos Respublikos sportininko vardas ir ženklas suteikiamas

Gintautui Umarui – už olimpinius pasiekimus ir 50 metų jubiliejaus proga

Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu „UŽ SPORTO PERGALES“ apdovanojami:

1. Jelena Babinina – 2013 m. Europos šaudymo iš lanko uždarųjų patalpų čempionato bronzos medalio laimėtoja

2. Treneris – Vladas Šigauskas

Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) klasikinių šokių čempionatas

3. Edita Daniūtė – 2013 m. pasaulio WDSF klasikinių šokių čempionato aukso medalio laimėtoja

4. Mirko Gazzoli – 2013 m. pasaulio WDSF klasikinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas.

Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS apdovanojami:

Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionatas

5. Dominykas Granskas – 2013 m. Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas

6. Kotryna Petrošiūtė – 2013 m. Europos jaunimo klasikinių sportinių šokių čempionato aukso medalio laimėtojas

7. Treneriai – Juozas Aleksandravičius

8. Olga Gunko

9. Genadijus Gunko

2013 m. Europos jaunių ir jaunimo sambo čempionatas

10. Meda Blažaitytė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 60 kg aukso medalio laimėtoja

11. Silvija Prusaitytė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 80 kg sidabro medalio laimėtoja

12. Treneriai – Diana Arlauskiatė

13. Vilius Paukštis

14. Vilija Guzaitė – 2013 m. Europos jaunimo sambo čempionato svorio kategorijos iki 64 kg bronzos medalio laimėtoja

15. Agnė Šlapelytė – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos virš 75 kg bronzos medalio laimėtoja

16. Trenerė – Gita Čečienė

17. Judita Petro – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos iki 52 kg bronzos medalio laimėtoja.

18. Treneris – Artūras Sakas

19. Gintarė Macytė – 2013 m. Europos jaunių sambo čempionato svorio kategorijos iki 56 kg bronzos medalio laimėtoja

20. Treneris – Stanislovas Kulikauskas

Kūno kultūros ir sporto departamento medaliu „UŽ SPORTO PERGALES“ apdovanojami:

21. Kristina Karaliūtė – Stoliarovienė – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato bikini rungties (ūgio kategorija iki 168 cm) bronzos medalio laimėtoja

22. Renata Marcinkutė – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato kūno fitneso rungties (ūgio kategorija virš 163 cm) bronzos medalio laimėtoja

23. Treneris – Arvydas Mickus

24. Olga Grinskis – 2012 m. pasaulio kultūrizmo čempionato bikini rungties (ūgio kategorija iki 163 cm) bronzos medalio laimėtoja

25. Treneris – Deividas Grinskis

26. Deividas Dubinas – 2012 m. Europos kultūrizmo čempionato klasikinio kultūrizmo rungties aukso medalio laimėtojas

27. Treneris – Arūnas Vandys

28. Margarita Charaim – 2012 m. Europos kultūrizmo čempionato kūno fitneso rungties aukso medalio laimėtoja

29. Treneris – Rinaldas Česnaitis

Pasaulio Karate Konfederacijos (WKC) Pasaulio jaunių, jaunimo, suaugusių karatė čempionatas

30. Laima Lebedžinskienė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato komandinių ippon kumite ir kata rungčių sidabro medalių laimėtoja

31. Simona Didžiokaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandinės ippon kumite ir suagusiųjų komandinės kata rungčių sidabro medalių laimėtoja

32. Treneriai – Giedrė Gudzinevičiūtė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato komandinės kata rungties sidabro medalio laimėtoja

33. Edvinas Ronaitis

34. Andželika Urbonienė

35. Jurgita Januškaitė – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato ippon kumite ir komandinės ippon kumite rungčių sidabro medalių laimėtoja

36. Trenerė – Laima Grižaitė

37. Tomas Žilinskas – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato sanbon kumite rungties sidabro medalio laimėtojas

38. Treneris – Ričardas Piepolis

39. Rolandas Kesminas – 2012 m. pasaulio WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas.

40. Treneris – Kazimieras Bartkevičius

Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS apdovanojami:

41. Bernadeta Dauparaitė – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties aukso medalio laimėtoja

42. Armandas Bunius – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties aukso medalio laimėtojas

43. Modestas Kuvykas – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties sidabro medalio laimėtojas

44. Remigijus Jurgilaitis – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumite ir komandinės ipoon kumite rungčių aukso medalių laimėtojas.

45. Treneris – Arūnas Masalskis

46. Dovydas Valionis – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato sanbon kumite rungties sidabro medalio laimėtojas.

47. Treneris – Dainius Libnickas

48. Aurimas Valujavičius – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas.

49. Julius Žukauskas – 2012 m. pasaulio jaunių WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas.

50. Austėja Matuzaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumite ir komandinės ippon kumite rungčių sidabro medalių laimėtoja, suaugusiųjų komandinės ippon kumite rungties sidabro medalio laimėtoja

51. Justas Ardinavičius – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumite rungties sidabro, komandinės ippon kumite rungties aukso medalių laimėtojas

52. Treneris – Alfonsas Valuntonis

53. Agnė Lisauskaitė – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumite ir komandinės ippon kumite rungčių sidabro medalių laimėtoja

54. Treneris – Kąstytis Stankevičius

55. Mindaugas Vanagas – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato sanbon kumite ir komandinės sanbon kumite rungčių bronzos medalių laimėtojas

56. Audrius Dobrovolskas – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato ippon kumite rungties bronzos, komandinės ippon kumite rungties aukso medalių laimėtojas

57. Vaidotas Dobrovolskis – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės sanbon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas

58. Eimantas Trumpa – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės sanbon kumite rungties bronzos medalio laimėtojas

59. Treneris – Mindaugas Ratkevičius

60. Lukas Balsys – 2012 m. pasaulio jaunimo WKC karatė čempionato komandininės ippon kumite rungties aukso medalio laimėtojas

Treneris – Ričardas Piepolis (jau apdovanotas)

Kūno kultūros ir sporto departamento PADĖKOMIS ir SUVENYRAIS apdovanojami:

61. Gabrielė Leščinskaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio biatlono 10 km rungties sidabro medalio laimėtoja

62. Treneriai – Stanislav Sabaliauskas

63. Ilmars Bricis

Kūno kultūros ir sporto departamento SUVENYRAIS apdovanojami:

64. Kotryna Vitkūnaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė

65. Treneris – Bronius Vitkūnas

66. Šarūnas Jukna – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

67. Adam Mikelevič – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

68. Treneris – Marijan Kačanovski

69. Artiom Serdiukov – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

70. Treneris – Viačeslav Rumiancev

71. Evaldas Baltakys – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

72. Treneris – Aleksandras Ščekočichinas

73. Beatričė Meiliūnaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė

74. Treneris – Danguolė Pilkauskaitė

75. Kristina Kazlauskaitė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė

76. Rokas Pukenis – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

77. Treneris – Algis Drūsys

78. Vaida Kairytė – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvė

79. Treneris – Stasys Dervinis

80. Svetlana Dervinienė

81. Julius Kardelis – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

82. Tautvydas Strolia – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

83. Treneris – Karolis Baltakis

84. Stepan Terentjev – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

85. Treneris – Igor Terentjev

86. Aivaras Tumas – XI Europos jaunimo žiemos olimpinio festivalio dalyvis

87. Treneris – Audrius Santackas

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"