V.Artamonovo tinklinio turnyre “Tinklas” apgynė čempionų titulą

2014 01 27 10:31
Organizatorių nuotrauka

Savaitgalį vykusiame penktajame  tarptautiniame Vladimiro Artamonovo tinklinio veteranų turnyre stipriausios buvo lietuvių komandos.

Vyrų amžiaus grupėje 40+ stipriausi buvo turnyro šeimininkai Vilniaus „Tinklas“, finale užtikrintai 2:0 nugalėję daugkartinius Baltarusijos veteranų čempionus „Poenix“ komandą iš Minsko. Mažajame finale dėl 3 vietos „Omega“ iš Lvovo įveikė komandą iš Lenkijos „Kaman volley“ .Vyrų amžiaus grupėje 50+ nugalėjo kita „TINKLAS“ komanda, antri „Siabry“ komanda iš Minsko, treti liko latviai.

Moterų grupėje praėjusių metų nugalėtojos Kauno „Sixta+“ finale susitiko su Daugpilio „Damas klubs“ komanda. Po atkalios kovos pergalę rezultatu 2:1 šventė viešnios iš Latvijos. Kovoje dėl trečios vietos stipresnės buvo Ukrainos tinklininkės, rezultatu 2:0 įveikusios Vilniaus „Laima“ komandą.