V.Azarenkos nesėkmė

2012 10 26 7:58

Turkijoje vykstančiame baigiamajame šio sezono WTA Championships serijos aštuonių pajėgiausių pasaulio tenisininkių turnyre "TEB BNP Paribas" (prizų fondas - 4,9 mln. JAV dolerių) puikiai sekasi varžybų favoritėms.

Raudonojoje grupėje žaidžianti pirmoji planetos raketė praėjusio sezono šio turnyro finalininkė Viktorija Azarenka pirmąjį susitikimą laimėjo prieš vokietę Angelique Kerber (WTA klasifikacijoje - 5 vieta), po labai permainingos daugiau nei tris valandas trukusios kovos baltarusė triumfavo 6:7 (11:13), 7:6 (7:2), 6:4. Vokietei tai buvo jau antroji nesėkmė, o vakar ji stojo prieš kinę Na Li (WTA-8) ir (pralaimėjo jau trečią kartą iš eilės - 4:6, 3:6.

Antrą pergalę iškovojusi amerikietė Serena Williams ((WTA-3) trečiadienį tapo Raudonosios grupės lydere - užvakar ji 7:6 (7:2), 6:3 nugalėjo N.Li (WTA-8). Vakar vakare visi nekantraudami laukė S.Williams ir V.Azarenkos dvikovos. Ją 6:4, 6:4 laimėjo Serena.

Baltosios grupės antrojo turo pirmojoje dvikovoje rusė Marija Šarapova (WTA-2) po alinančio maratono 5:7, 7:5, 7:5 vis dėlto įveikė lenkę Agnieszką Radwanską (WTA-4) ir tapo "baltųjų" lydere. Šioje grupėje įvyko permainų - susirgusią praėjusių metų šio turnyro nugalėtoją čekę Petrą Kvitovą (WTA-6) pakeitė australė Samatha Stosur (WTA-9). Ji vakar labai vėlai turėjo stoti prieš pergalės skonio dar nepatyrusią italę Sarą Errani (WTA-7).

Į pusfinalį pateks dvi geriausios kiekvienos grupės žaidėjos.