V.Janušaičiui - sidabras

2008 12 12 0:00

Kroatijoje vykstančiose Europos plaukimo pirmenybėse trumpame baseine (25 m) Vytautas Janušaitis iškovojo sidabro medalį.

Vakar vakare vykusiame plaukimo 200 m kompleksiniu būdu finale geriausias Lietuvos plaukikas 27-erių V.Janušaitis kovoje dėl medalių nusileido tik auksą iškovojusiam britui Jamesui Goddardui (1:53,46). Lietuvio laikas - 1:54,51. Bronzos medalis atiteko ispanui Alanui Cabello Fornsui (1:55,70).

Vakar rytinėse atrankos varžybose trenerio Ramojaus Kalyčio auklėtinis V.Janušaitis nuotolį įveikė per 1:57,27 ir užėmė septintąją vietą, o greičiausiai plaukė finale be medalio likęs portugalas Diogo Fillipe Carvalho (1:55,38). J.Goddardas atrankos varžybose buvo antras (1:56,60), A.C.Fornsas - trečias (1:56,39).

Ketvirtadienį vakare vykusiose vyrų 100 m plaukimo krūtine pusfinalio varžybose 21-erių Edvinas Dautartas užėmė septintąją vietą ir pateko į finalą, o devyniolikmetis Giedrius Titenis liko tryliktas.