V.Janušaičiui - sidabras

2010 11 26 0:00
Finale V.Janušaitis nuo pirmųjų sekundžių įsiveržė į lyderių trejetuką.

Olandijoje vykstančio Europos plaukimo trumpuoju taku (25 m) čempionato 200 m kompleksinio plaukimo rungties finale Vytautas Janušais vakar iškovojo sidabrą.

Ketvirtadienį vakare kovodamas dėl medalio lietuvis distanciją įveikė antras (1:54,07). Aukso medalis atiteko vokiečiui Markusui Deibleriui (1:53,25), bronza - Austrijos atstovui Dinko Jukičiui (1:54,93).

Vakar iš ryto atrankos varžybose 29-erių V.Janušaitis šioje distancijoje sugaišo 1:55,71 ir laimėjo trečiąjį atrankos plaukimą, o bendrojoje įskaitoje buvo antras tarp 23 dalyvių.

Vyrų 100 m krūtine pusfinalyje vakar vakare 21 metų Giedrius Titenis savo plaukime užėmė 7 vietą (59,72 sek.), o bendrojoje įskaitoje liko 12-as ir į finalą nepateko. Atrankos varžybose Giedriaus rezultatas buvo 59,57 sek., tai jam lėmė 13 vietą tarp 35 dalyvių. Šioje rungtyje 21-as liko Edvinas Dautartas (1:00,55), o Igoris Kozlovskis (1:02,11) liko 31-as.

Atrankos barjero vakar neįveikė Matas Andriekus, 200 m nugara jis nuplaukė per 1:59,06 ir tarp 20 dalyvių užėmė 18 vietą. Į 100 m peteliške rungties pusfinalį nepateko Paulius Viktoravičius, distanciją įveikęs per 55,19 sek. ir 35 plaukikų būryje likęs priešpaskutinis.

Estafetėje 4x50 m kompleksiniu būdu Lietuvos vyrų komanda - Vytautas Janušaitis, Edvinas Dautartas, Paulius Viktoravičius ir Giedrius Titenis - tenkinosi paskutine, dešimtąja, vieta (1:33,68).