V.Strazdas vieneriose rungtynėse pelnė net 7 įvarčius

2013 01 22 12:07
Klaipėdos "Baltija" (šviesi apranga) šventė pergalę./NLRL nuotrauka

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų ir Rytų konferencijose sužaisti reguliariojo čempionato susitikimai, o dvikova Klaipėdoje pasižymėjo net 7 Klaipėdos „Baltijos“ puolėjo įvarčiais.

Vakarų konferencijoje ir toliau karaliauja „Baltija“

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Vakarų konferencijoje Klaipėdos „Baltija“ du kėlinius vargo su Kretingos „Grifais“, tačiau trečiajame įrodė pranašumą ir nugalėjo varžovus rezultatu 11:3 (3:1, 2:2, 6:0).

Vienas geriausių rungtynių lygoje sužaidė klaipėdietis V.Strazdas, kuris rungtynėse pelnė net 7 įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Ledo ritulininkas pirmajame kėlinyje pelnė 2 įvarčius ir išvedė savo ekipą į priekį. Antrajame kėlinyje kretingiškis Jonas Gorelis (27:24) sušvelnino skirtumą iki 3:4, tačiau tai buvo lyg raudonas audeklas „Baltijai“. Trečiojo kėlinio pradžioje du įvarčius pelnė Jurijus Merkutovas (46:25 ir 47:21) ir Klaipėdos klubas atitrūko 7:3. Tašką rungtynėse padėjo V.Strazdas, kuris net 4 įvarčiais iš eilės padidino komandos persvarą iki 11:3.

„Grifai“ - „Baltija“ 11:3 (3:1, 2:2, 6:0).

„Grifai“: I.Kuzminovas 2, J.Gorelis 1 įvartis.

„Baltija“: V.Strazdas 7, J.Merkutovas 3, A.Krasauskas 1 įvartis.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Klaipėdos „Baltija“            9  8  0  1  0   71:38  25

2. Šiaulių „Ledo linija“          8  4  2  0  2   39:33  16

3. Kaliningrado „Delovaja Rus 2“  6  4  2  0  2   36:25  12

4. Kretingos „Grifai“             8  1  0  1  6   21:52   4

5. Klaipėdos „Kirai“              9  1  0  0  8   42:61   3

Rytai: :“Ober-Haus“ pergalė ir pralaimėjimas „winter classic“ rungtynėse

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono rungtynėse Šiaurės Lietuvoje pergalę ir pralaimėjimą po dvikovų atvirame ore parsivežė Vilniaus „Ober-Haus“ komanda.

Pirmojoje dvikovoje Juodupėje vietos ekipa legionieriaus iš Latvijos Mario Leščovso (16:42) pagalba šeimininkai pirmavo, o antrajame kėlinyje Ernestas Čepulis (29:17) padidino „Juodupės“ persvarą iki 3:1. Tačiau dar antrojo kėlinio pabaigoje po Nikolajaus Sidorovo įvarčio (36:38) jau 4:3 priekyje buvo „Ober-Haus“. Įtemptame trečiajame kėlinyje laimė šypsojosi vilniečiams, kurie paskutinėmis sekundėmis pelnė 5 įvartį ir šventė sunkią pergalę.

Juodupė“ – „Ober-Haus“ 3:5 (1:0, 2:4, 0:1).

„Juodupė“: E.Čepulis 2, M.Lečšovsas 1 įvartis.

„Ober-Haus“: N.Sidorovas, K.Ašmontas po 2, A.Sidorovas 1 įvartis.

Antrose „winter classic“ rungtynėse po atviru dangumi Rokiškyje aikštelės šeimininkė „Rokiškio“ ekipa vilniečiams nebuvo tokia svetinga. „Ober-Haus“ įvartį pelnė tik antrojo kėlinio pabaigoje, kai rezultatas jau buvo 6:0. Trečiojo kėlinio pradžioje vilniečiai sumažino atsilikimą iki 6:3, tačiau „Rokiškis“ vėl įjungė aukštesnę pavarą ir vėl spurtavo iki 8:3.

„Rokiškis“ – Ober-Haus“ 8:4 (1:0, 5:1, 2:3).

„Rokiškis“: M.Citavičius 3, D.Janušonis 2, T.Urbonas, T.Mažeikis, T.Jasinevičius po 1 įvartį.

„Ober-Haus“:  S.Lynikas 2, K.Ašmontas, N.Sidorovas po 1 įvartį.

Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“ iškovojo jau septintą pergalę iš eilės, šįsyk 4:1 (1:1, 2:0, 1:0) nugalėjęs Vilniaus „Vilkus“.

„Lokiai“ šioje dvikovoje pirmojo kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą, kai (18:53) pasižymėjo Anatolijus Jermakovas. Elektrėnų klubas jau antrojo kėlinio pradžioje (21:13) po Nicko Aubino smūgio vėl išsiveržė į priekį, o Vadimas Fiščevas (25:20) kiekybinėje mažumoje padidino skirtumą iki 3:1. Trečiajame kėlinyje įvartį pridėjo Valdas Škadauskas (52:11) ir „Lokiai-Poseidonas“ šventė eilinę, tačiau nelengvą pergalę.

„Vilkai“ – „Lokiai-Poseidonas“ 1:4 (1:1, 0:2, 0:1).

„Vilkai“: A.Jermakovas 1 įvartis.

„Lokiai-Poseidonas“: V.Fiščevas 2, N.Aubinas, V.Škadauskas po 1 įvartį.

Pergalę Vilniuje iškovojo Rokiškio „Rokiškio“ ekipa, kuri išvykoje 7:5 (0:1, 3:1, 4:3) nugalėjo Vilniaus „Ice wind“ komandą.

Vilniečiai dvikovoje buvo nusiteikę ryžtingai ir pirmieji įmušė įvartį išnaudoję dviejų žaidėjų persvarą (13:10), kai pasižymėjo Dmitrijus Jevstafjevas. Tačiau tai buvo vienintelis kartas, kai sostinės ekipa pirmavo. Rokiškėnai antrajame kėlinyje per pirmąsias penkias minutes pelnė tris įvarčius ir atitrūko. Šarūnas Nacevičius (39:29) dar bandė gelbėti padėtį, Artūras Vyšniauskas (42:23) išlygino rezultatą 3:3, tačiau „Rokiškis“ per dvi su puse minutės vėl atsakė trimis įvarčiais ir nulėmė rungtynių baigtį.

„Ice wind“ – „Rokiškis“ 5:7 (1:0, 1:3, 3:4).

„Ice wind“: Š.Nacevičius 2, D.Jevstafjevas, A.Vyšniauskas, A.Jadkauskas po 1 įvartį.

„Rokiškis“: Ž.Grunevas, D.Janušonis po 2, A.Rukšėnas, T.Urbonas, I.Afanasjevas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Lokiai-Poseidonas“  8  7  0  1  0  64:20  22

2. Rokiškio „Rokiškis“           10  7  0  0  3  57:27  24

3. Juodupės „Juodupė“            10  4  0  1  5  28:30  13

4. Vilniaus „Vilkai“              7  3  1  0  3  18:20  11

5. Vilniaus „Ober-Haus“          10  4  1  0  5  42:46  14

6. Vilniaus „Ice Wind“            7  3  0  0  4  24:31   9

7. Vilniaus „Hockey Punks“        9  3  0  0  3  22:48   9

8. Vilniaus „Meteoras“            9  1  0  0  8  20:53   3