Valios išbandymas

2012 04 24 7:40

Pasaulio ultramaratonininkų čempionate Italijoje Gediminas Grinius finišavo 66-as.

Penki Lietuvos bėgikai užvakar dalyvavo Tarptautinės ultramaratono asociacijos pasaulio ir Europos 100 km bėgimo čempionate Italijoje. Geriausiai sekėsi 66-ąją vietą užėmusiam G.Griniui - 7.48:19. Ruslanas Seitkalijevas finišavo 128-as (8.46:24), Aidas Girdzijauskas - 140-as (9.03:22), Povilas Ramoška ir Algimantas Kartočius nebaigė distancijos.

Ultramaratono nugalėtoju tapo italas Giorgio Calcaterra (6.23:20), antras finišavo švedas Jonas Buuda (6.28:57), trečias - italas Alberico Di Cecco (6.40:30).