Vėl sprinto čempionai

2011 06 20 0:00
Jau penktus metus iš eilės Europos pirmenybių sprinto distancijoje niekas neįstengia pralenkti T.Gadeikio (kairėje) ir R.Labucko.

Aukso medalius Serbijoje vykusiame Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate iškovojo kanojininkai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis.

Lietuviai dviviete kanoja 200 m sprinto distanciją sekmadienį įveikė per 37,416 sekundės ir net 0,450 sekundės aplenkė antroje vietoje likusius baltarusius Aleksandrą Voučeckį bei Dmitrijų Robčenką. Bronzos medaliai atiteko vengrams - Attilai Bozsikui ir Gaborui Horvathui, jie nuo lietuvių atsiliko 0,498 sekundės.

Mūsų šalies duetas R.Labuckas ir T.Gadeikis Europos čempionais tapo penktus metus iš eilės, o 2006-aisiais buvo antri.

Prieš tai vienvietę kanoją irklavęs R.Labuckas 200 m distanciją įveikė per 41,202 sekundės ir, aplenkęs visus varžovus B finale, galutinėje įskaitoje užėmė dešimtąją vietą.

Antras B finale sekmadienį buvo vienvietę baidarę irklavęs Egidijus Balčiūnas. Jis nuotolį įveikė per 36,060 sekundės ir, 0,108 sekundės pralaimėjęs rusui Viktorui Zavadskiui, liko antras bei bendrojoje įskaitoje tenkinosi vienuolikta pozicija.