Vėl triumfavo serbas

2013 10 13 22:26
Intriguojančioje finalo dvikovoje N.Džokovičiui (nuotraukoje) teko lygiavertis varžovas - J.M. Del Potro. Reuters/Scanpix nuotrauka

Kinijoje organizuotame ATP World Tour Masters serijos turnyre "Shanghai Rolex Masters" (prizų fondas - 3,9 mln. JAV dolerių) nugalėtojo titulą apgynė pirmoji varžybų raketė 26-erių serbas Novakas Džokovičius.

Sekmadienį finale jis 6:1, 3:6, 7:6 (7:3) įveikė šeštuoju skirstytą argentinietį Juaną Martiną Del Potro ir laimėjo jau 15-ąjį per savo karjerą ATP World Tour Masters serijos turnyrą. Šį sezoną tai - jau penktasis N.Džokovičiaus laimėtas ATP serijos turnyras, o iš viso - 39-asis. Už pergalę Šanchajuje nugalėtojas pelnė didįjį prizą, 1000 ATP taškų ir 729 725 JAV dolerių čekį.