Vicečempionai neatsilaikė prieš dešimt žaidėjų

2008 09 05 0:00
Be vieno žaidėjo likusiems vilniečiams įvarčius pelnė G.Butrimavičius (Nr.8 - nuotrauka kairėje) ir M.Andraščikas (muša galva).
Nuotraukos: © "Lietuvos žinios"

Per atidėtas Lietuvos futbolo A lygos XIX turo rungtynes Vilniaus "Vėtra" namie 2:0 (0:0) nugalėjo Marijampolės "Sūduvą" ir komplikavo "Sūduvos" galimybes kovoti dėl aukščiausių apdovanojimų.

Po įvartį įmušė Gediminas Butrimavičius (67 min.) ir Marekas Andraščikas (69). Abu įvarčiai krito, kai "Vėtra" žaidė dešimtiese - 56 minutę už antrą geltonąją kortelę iš aikštės buvo išvarytas Anatolijus Ostapas.

Po rungtynių "Sūduvos" treneris I.Pankratjevas kalbėjo: "Kiekvienas pralaimėjimas nemalonus, bet šis - ypač, nes praleidome du įvarčius turėdami kiekybinę persvarą", - po rungtynių sakė "Sūduvos" treneris Igoris Pankratjevas.

Pasak jo, A.Ostapo išvarymas iš aikštės padarė meškos paslaugą: "Komanda nustojo žaisti, tikriausiai pamanė, kad visas darbas jau padarytas."

Pralaimėjusiųjų treneris negailėjo gerų žodžių varžovams. "Vėtra" stengėsi ir kovojo iki paskutinės minutės, - sakė strategas. - Matėme, kad bent pusei jų žaidėjų rungtynių pabaigoje ėmė traukti raumenis. Čia tai atsidavimas."

I.Pankratjevas nemano, kad pralaimėjimas užkirto kelią "Sūduvai" kovoti dėl aukštų vietų, tačiau pripažįsta, kad ši nesėkmė apribojo komandos galimybes.

"Vėtros" treneris Virginijus Liubšys, padėkojęs žaidėjams už atiduotas jėgas, nepateisino dvi geltonąsias korteles gavusio A.Ostapo. Trenerio nuomone, jis turi būti lyderis, rodyti pavyzdį, o ne rinkti raudonas korteles.

V.Liubšys įsitikinęs, kad auklėtiniai dar gali kovoti dėl medalių: "Iki šiol daug taškų išbarstėme, tačiau jei vyrai kovos iki galo ir pasitikės savo jėgomis, galime būti ir treti."

Po trečiadienio pergalės ketvirtojoje vietoje esanti "Vėtra" turi 29 taškus ir trimis atsilieka nuo trečiojoje vietoje esančios "Sūduvos".