Vienas medalis

2015 02 17 6:00
en.wikipedia.org

Ispanijoje vykusioje 2015 metų žiemos universiadoje Lietuvos delegacija tenkinosi vienu laimikiu.

Bronzos medalį moterų greitojo čiuožimo trumpuoju taku 500 m nuotolyje iškovojo dvidešimtmetė Agnė Sereikaitė. 1000 m distancijoje lietuvė taip pat pateko į finalą, tačiau jame visas prizines vietas užėmė Pietų Korėjos atstovės. Ketvirtąją vietą užėmusi Agnė finale sugaišo 1 minutę 38,247 sekundės ir nuo bronzą iškovojusios korėjietės Hakyung Son atsiliko 0,542 sekundės. Kaip jau rašėme, 1500 m nuotolyje A. Sereikaitė užėmė septintąją vietą.

Paskutinę universiados dieną kalnų slidininkas Aivaras Tumas slalomo rungtyje aplenkė tris varžovus ir užėmė 25 vietą. Iš 92 startavusių kalnų slidininkų vienas buvo diskvalifikuotas už taisyklių pažeidimus, o dar 63 neįveikė pirmo ar antro bandymo. Prieš dvejus metus Trentine (Italija) A. Sereikaitė taip pat iškovojo bronzą 500 m distancijoje. Dar vieną medalį – sidabro – Lietuvai žiemos universiadoje yra iškovoję dailiojo čiuožimo atstovai šokėjai ant ledo Margarita Dorbiazko ir Povilas Vanagas, užkopę ant prizininkų pakylos 1993 metais Lenkijos Zakopanės mieste.