Vilniečiai ir kaunietės apgynė titulus

2012 04 24 7:44

Vilniuje, Lietuvos edukologijos universiteto sporto salėje, vykusios šalies tinklinio čempionatų finalinės kovos dar sykį patvirtino, jog sostinės "Flamingo Volley SM Tauras" tebėra stipriausia vyrų tinklinio komanda, o tarp moterų ekipų absoliuti lyderė - Kauno "Heksa".

Vasilijaus Burakinskio treniruojami "Flamingo Volley SM Tauras" tinklininkai finale 3:1 (23:25; 25:15; 25:20; 25:18) nugalėjo Šiaulių klubą "Elga-Master Idea" (treneris - Aivaras Strockis). Mažajame finale bronzą iškovojo Kelmės "Antivis-Etovis", Algimanto Petrovo auklėtiniai 3:0 (25:14; 25:19; 25:19) šventė pergalę prieš Jono Adomaičio diriguojamą sostinės VGTU ekipą.

Moterų turnyre kovą dėl aukso laimėjo Jolitos Virbickienės treniruojama daugkartinė šalies čempionė Kauno komanda "Heksa". Finale kaunietės 3:0 (25:14; 25:11; 25:20) įveikė Jonavos ekipos "Achema KKSC" tinklininkes (trenerė - Lija Darandovienė). Bronzos medalius pelnė Vilniaus ekipa "SM Tauras Šalčininkai" (trenerė - Asta Jansonienė), mažajame finale 3:0 (25:19; 25:16; 25:12) nugalėjusi Ovidijaus Valinčiaus treniruojamą Kauno LKKA komandą.