TV programa
 

Horoskopai
 
SEKITE MUS Registruotiems varototojams
Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISKULTŪRAISTORIJALŽ REKOMENDUOJAEKONOMIKASPORTAS
Šeima ir sveikataPrie kavosŽmonėsGimtasis kraštasMokslas ir švietimasTrasaKelionėsKonkursaiNamų pasaulisGamtaAugintiniai
SPORTAS

Vilniečiai Lenkiją paliko nuleistomis galvomis

2013 02 17 23:12
AFP/Scanpix nuotrauka

Kai paskutinę mačo minutę „Lietuvos rytas“ (8-7) ir Zgoželeco „Turow“ (4-11) įsivėlė į baudų metimų konkursą, Vilniaus komandos puolėjas Dejanas Ivanovas buvo pirmasis, kuriam sudrebėjo ranka.

Lemiamomis akimirkomis „Lietuvos rytui“ trūko tikslumo. To kaina – pralaimėjimas – 78:86 (17:26, 22:10, 15:23, 24:27) – VTB Vieningosios lygos A grupės rungtynėse.

Pirmąjį smūgį Dariaus Maskoliūno auklėtiniai patyrė susitikimo pradžioje, kai „Turow“ susikrovė dviženklį pranašumą – 26:16. Lietuvos vicečempionai, pelnydami vienuolika taškų be atsako, persvėrė rezultatą antrajame ketvirtyje – 35:34.

35-ąją minutę šeimininkai pavojingai nutolo – 68:61, bet „Lietuvos rytas“ ginklų nesudėjo ir paskutinę minutę sumažino atsilikimą – 76:79. 

Lenkai, nenorėdami, kad vilniečiai tritaškiu išlygintų rezultatą, svečius stabdė pražangomis. Janis Blumas sumetė abi baudas (78:79), bet Russellas Robinsonas atsakė tuo pačiu (81:78).

Kitoje atakoje baudas metė Ivanovas, tačiau nė vienas metimas nepasiekė tikslo. „Turow“ žaidėjai pasinaudojo galimybe įtvirtinti pergalę – Davidas Jacksonas sumetė baudas, o Nemanja Nedovičiaus tritaškis skriejo pro šalį (83:78).

Trenerio sprendimu Lenkijoje nuo atsarginių žaidėjų suolelio nepakilo puolėjas Artūras Jomantas ir gynėjas Deividas Dulkys.

„Lietuvos rytas“: Dejanas Ivanovas 14 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis 13 (3/11 metimų), Janis Blumas 12 (2/7 tritaškių), Nemanja Nedovičius 10.

„Turow“: Davidas Jacksonas 19, Russelas Robinsonas 14, Michalas Chylinskis 14 (3/3 tritaškių), Ivanas Zigeranovičius 12.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ žais vasario 26 d., kai nacionaliniame čempionate susitiks su Utenos „Juventus“.

Visi rezultatai:

Astanos Astana

Donecko Donetsk

96-90

Maskvos CSKA

Minsko Tsmoki-Minsk

68-57

Liubercų Triumph

Krasnodaro Lokomotiv

78-89

Kauno Žalgiris

Krasnojarsko Enisey

86-61

Mariupolio Azovmaš

Kazanės Uniks

71-78

Klaipėdos Neptūnas

Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod

72-90

Astanos Astana

Donecko Donetsk

96-90

Maskvos CSKA

Minsko Tsmoki-Minsk

68-57

Liubercų Triumph

Krasnodaro Lokomotiv

78-89

Kauno Žalgiris

Krasnojarsko Enisey

86-61

Mariupolio Azovmaš

Kazanės Uniks

71-78

Klaipėdos Neptūnas

Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod

72-90

DALINKIS:
0
0
SPAUSDINTI
SPORTAS
Rubrikos: Informacija:
AugintiniaiEkonomikaFutbolasGamtaĮkainiai
Gimtasis kraštasIstorijaJurgos virtuvėKelionėsInfoblokai
KomentaraiKonkursaiKovos menaiKrepšinisReklaminiai priedai
KultūraLengvoji atletikaLietuvaLŽ rekomenduojaPrenumerata
Mokslas ir švietimasNamų pasaulisPasaulisPrie kavosKontaktai
SportasŠeima ir sveikataTrasaŽmonėsKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2016 UAB "Lietuvos žinios"