Vilnietės triumfas dailiojo čiuožimo turnyre

2011 12 06 7:00

Vokietijoje baigėsi Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) dailiojo čiuožimo turnyras "NRW Trophy 2011". Jo laureate jaunių grupėje tapo Lietuvos atstovė.

Penkias dienas vykusiose varžybose suaugusių, jaunimo, jaunių ir jaunučių amžiaus kategorijose dalyvavo 236 sportininkai iš 20 pasaulio valstybių. Čempionės vardą ir didžiulę taurę jaunių grupėje iškovojo trylikametė Vilniaus "Ateities" vidurinės mokyklos septintos klasės mokinė Aleksandra Golovkina. Ją parengė treneris Dmitrijus Kozlovas.

Šioje amžiaus grupėje startavo 39 sportininkės iš 11 valstybių. Po trumposios programos vilnietė buvo trečia, ji nežymiai atsiliko nuo dviejų Rusijos atstovių. Tačiau sėkmingai atlikusi itin sudėtingą laisvąją programą (pademonstravo 6 trigubus šuolius, 2 šuolius su 2,5 apsisukimo ir pagerino asmeninį rezultatą) A.Golovkina aplenkė varžoves ir tapo prestižinių varžybų nugalėtoja.