Vilnietis iškovojo 1-ą vietą taekvondo turnyre

2012 11 05 16:06
Vitoldas Dzikevič (dešinėje)/TKD nuotrauka

Šių metų lapkričio 4-5 dienomis Čekijoje, Prahos mieste vyko kasmetinis tarptautinis taekvondo turnyras „Prague Open 2012“ į kurį susirinko virš 400 sportininkų.

Vilniaus sporto klubą „Tornado“ svorio kategorijoje iki 87 kg atstovavo Vitoldas Dzikevič. Burtai lėmė, kad V.Dzikevič iškarto pateko į pusfinalį kur susitiko su Čekijos sportininku Jakub Riha ir nugalėjo rezultatu 12-7.  Finale mūsų sportininko laukė sunki kova su lenku Kamil Krakowski. Pirmi du finalo kėliniai vyko apylygiai, bet trečiame kėlinyje V. Dzikevič palaužė Lenkijos sportininko gynybą ir iškovojo pergalę rezultatu 16-9.

Tai pirmosios  varžybos šį sezoną po ilgos pertraukos. Gruodžio mėnesį V. Dzikevič  gavo traumą ir daugiau kaip septynis mėnesius buvo priverstas praleisti treniruotes. Vitoldą Dzikevič treniruoja Lietuvos rinktinės treneris Žymantas Bražiūnas.