Vilniuje įvyko šaudymo į skrendančius taikinius Lietuvos taurės etapas

2014 05 19 14:57

Š.m. gegužės 17 d. Vilniuje Lietuvos olimpinio sporto centrui priklausančioje šaudykloje įvyko II Lietuvos taurės etapas V. Puzerui atminti.

Šio etapo nugalėtoju tranšėjinėje aikštelėje tapo Algirdas A. Keršulis (60/11/9) dėl aukso nenusileidęs Steponui Vasilecui (37/10/4). Trečioje vietoje liko Tomas Kovėra (45/8+1/8). Apvalioje aikštelėje auksą iškovojo Germanas Bogdanovas (66/12/13) finale susitikęs su Renaldu Mackoniu (57/11/8). Trečioje vietoje liko Ronaldas Račinskas (69/9/15).

Kiekvieno etapo dalyviai pelno taškus už užimtas vietas ir už rezultatus pasiektus kvalifikacinėje įskaitoje. Visi dalyvių santykiniai taškai surinkti per Lietuvos taurės etapus bus sumuojami. Po visų trijų etapų bus nustatomi absoliutūs Lietuvos taurės nugalėtojai pagal rungtis atskirose įskaitose.

III Lietuvos taurės etapas V.Blonskiui atminti vyks birželio 14 d.