LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Vimbldonas: Australijos čempionė patyrė nesėkmę

Po sykį Prancūzijoje (2011 m.) ir Australijoje (2014) triumfavusiai Na Li Vimbldone teko pasitraukti iš kovos dėl trečiojo Didžiojo kirčio serijos turnyro trofėjaus. AFP/Scanpix nuotrauka

Anglijoje vystančiame trečiajame šių metų Didžiojo kirčio serijos teniso turnyre - Vimbldono čempionate (prizų fondas - 25 mln. Svarų) – iš kovos dėl titulo pasitraukė antra skirstyta Kinijos atstovė Na Li.

Pirmajame šių metų Didžiojo kirčio serijos turnyre Australijoje triumfavusią 32-ejų kinę N. Li trečiame rate įveikė ketveriais metais jaunesnė čekė Barbora Zahlavova Strycova – 7:6 (7:5), 7:6 (7:5). Nugalėtoja ketvirtame rate stos prieš Danijos tenisininkę Caroline Wozniacki (16), kuri trečiadienį 6:3, 6:0 įveikė kroatę Aną Konjuh. Kitai Kinijos žaidėjai Shuai Peng trečias ratas buvo sėkmingas, ji 0:6, 6:3, 6:3 laimėjo prieš JAV atstovę Lauren Davis. Savo varžovę S.Peng sužinos po čekės Petros Kvitovos (6) ir amerikietės Venus Williams (30) dvikovos. Į ketvirtą ratą jau žengė ir rusė Jekaterina Makarova (22), ji 7:5, 6:3 nugalėjo prancūzę Caroline Garcią.

Vyrų varžybose trečią ratą sėkmingai įveikė pirmoji turnyro raketė serbas Novakas Džokovičius, jis 6:4, 6:2, 6:4 eliminavo prancūzą Gillesą Simoną ir ketvirtame rate susikaus su galinguoju prancūzu Jo-Wilfriedu Tsonga (14). Šis trečiadienį 6:2, 6:2, 7:5 šventė pergalę prieš Taivano atstovą Jimmy Wangą. Trečią ratą jau įveikė ir PAR tenisininkas Kevinas Andersonas (20), jis 4:6, 6:4, 2:6, 6:2, 6:1 nugalėjo italą Fabio Fognini.