Vimbldono aštuntfinalyje – N.Džokovičius, D.Ferreras, T.Berdychas, J.M.del Potro ir estė K.Kanepi

2013 06 30 6:15
Novakas Džokovičius. AFP/Scanpix nuotrauka

Anglijos sostinėje tęsiasi jau 127-ąjį kartą rengiamas ir trečiasis šiais metais „Grand Slam“ serijos Vimbldono teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 22,6 mln. svarų.

Šeštadienį žaidžiami likę trečiojo etapo susitikimai.

Įtikinamą pergalę iškovojo geriausias pasaulio tenisininkas serbas Novakas Džokovičius, kuris po trumpos trijų setų valandos ir 22 minučių kovos 6:3, 6:2, 6:2 įrodė favorito statusą kovoje su Prancūzijos tenisininku Jeremy Chardy (ATP-25).

Sudėtingą penkių setų dramą išgyveno ispanas Davidas Ferreras (ATP-4), rezultatu 6:7(6), 7:6(2), 2:6, 6:1, 6:2 palaužęs ukrainietį Aleksandrą Dolgopolovą (ATP 24).

Geriausias Latvijos tenisininkas Ernestas Gulbis (ATP-39) baigė pasirodymą prestižiniame turnyre, po trijų setų kovos 2:6, 4:6, 4:6 nusileidęs 54-ai pasaulio raketei ispanui Fernando Verdasco. Dvikova truko 1 valandą ir 45 minutes.

Neįtikėtinai atkaklioje dvikovoje, kuri truko 3 valandas ir 4 minutes, Italijos tenisininkas Andreasas Seppi (ATP-28) 3:6, 6:2, 6:7, 6:1, 6:4 nugalėjo 11-ą pasaulio raketę 23 metų japoną Kei Nishikori.

Ne mažiau atkakli kova vyko tarp 9-os pasaulio raketės prancūzo Richardo Gasqueto ir 20-mečio Australijos talento Bernardo Tomičiaus (ATP-59). Jaunasis australas per 2 valandas ir 45 minutes palaužė savo varžovo pasipriešinimą rezultatu 7:6, 5:7, 7:5, 7:6.

Į kitą etapą žengė Čekijos tenisininkas Tomašas Berdychas (ATP-6), po sunkios mačo pradžios atsitiesęs ir rezultatu 3:6, 6:3, 6:4, 7:5 įveikęs Keviną Andersoną (ATP-23) iš Pietų Afrikos.

Pergalę šventė ir 8-oji pasaulio raketė argentinietis Juanas Martinas del Potro, rezultatu 7:5, 7:6, 6:0 nugalėjęs Slovėnijos tenisininką Gregą Zemlja (ATP-55).

Moterų varžybose aštuntoji pasaulio raketė čekė Petra Kvitova po atkaklios trijų setų kovos 6:3, 2:6, 6:3 nugalėjo Rusijos tenisininkę Jekateriną Makarovą (WTA-27).

Viena favoričių laikoma Lenkijos tenisininkė Agnieszka Radwanska (WTA-4) po trijų setų kovos rezultatu 7:5, 4:6, 6:3 įveikė 52-ą pasaulio raketę Madison Keys.

Ir toliau sėkmingai turnyre rungtyniauja Estijos atstovė Kaia Kanepi (ATP-46), gana lengvai 6:2, 6:3 nugalėjusi 126-ą vietą reitinge užimančią amerikietę Alison Riske.

13-ą vietą WTA reitinge užimanti australė Samantha Stosur po trijų setų kovos rezultatu 6:4, 2:6, 1:6 turėjo pripažinti Vokietijos tenisininkės Sabinės Lisicki (WTA-24) pranašumą.

Puikią pergalę iškovojo ir taip pat į kitą etapą žengė šeštoji pasaulio raketė kinietė Li Na, rezultatu 4:6, 6:0, 8:6 palaužusi Čekijos tenisininkės Klaros Zakopalovos (WTA-43) pasipriešinimą.