Viršūnėje įsitaisė suvalkiečiai

2009 04 27 0:00
"Vėtros" gynėjas T.Kijanskas (kairėje) įmušė jau 4 įvartį, tačiau nuo pralaimėjimo komandos neišgelbėjo.

Po Lietuvos futbolo A lygoje vakar sužaistų 4-ojo turo rungtynių vienvaldžiu turnyro lyderiu tapo Marijampolės "Sūduvos" klubas.

Suvalkiečiai savo aikštėje net 6:0 sutriuškino vieną turnyro autsaiderių Pakruojo "Kruojos" komandą. "Sūduva" jau per pirmą kėlinį įmušė 4 įvarčius be atsako ir dar iki pertraukos nulėmė rungtynių baigtį.

Gynėjo įvarčiai.

Iki 4-ojo turo kartu su "Sūduva" A lygoje lyderiavusi Vilniaus "Vėtra", išvykoje 1:2 nusileidusi "Šiaulių" komandai, patyrė pirmą nesėkmę.

Rezultatyviausias vilniečių futbolininkas gynėjas Tadas Kijanskas įmušė jau ketvirtą įvartį sezone, bet kad pelnytų taškų, "Vėtrai" pritrūko puolėjų indėlio.

Vilniaus komandoje šiose rungtynėse debiutavo buvęs "Žalgirio" puolėjas Nerijus Vasiliauskas, tačiau pasižymėti jam nepavyko.

"Vėtrą" turnyrinėje lentelėje aplenkė čempionų titulą ginantis Panevėžio "Ekranas". Čempionai Tauragėje sunkiai 1:0 palaužė "Taurą". Pergalingas panevėžiečiams tapo gynėjo Dainiaus Glevecko įvartis galva 76 minutę po Deimanto Bičkos perdavimo nuo kampinio gairelės.

Į Lietuvos futbolo federacijos taurės finalą prasibrovęs "Tauras" kol kas nesėkmingai rungtyniauja A lygoje - Tauragės komanda pralaimėjo visas ketverias rungtynes ir neįmušė nė vieno įvarčio.

"Banga" atgijo

A lygoje debiutuojanti Gargždų "Bangos" komanda iškovojo pirmuosius tris taškus. Anksčiau gargždiškiai tris susitikimus pralaimėjo bendru rezultatu 0:10.

Prieš rungtynes su Kauno "LKKA ir Teledema" "Bangos" treneris Valdas Ivanauskas teigė, kad jo auklėtiniams taškų reikia kaip oro: "Po trijų pralaimėjimų komandos psichologinė būklė suprastėjo. Teigiamas rezultatas suteiktų daugiau optimizmo ir pasitikėjimo savo jėgomis prieš kitas kovas."

Gargždų futbolininkai įsiklausė į trenerio žodžius ir Klaipėdoje nugalėjo kauniečius minimaliu rezultatu 1:0. Pergalingą įvartį 66 minutę įmušė dvidešimtmetis saugas Mikas Kura.

Gargždų "Banga" - Kauno "LKKA ir Teledema" 1:0 (0:0). M.Kura (66).

"Šiauliai" - Vilniaus "Vėtra" 2:1 (1:1). M.Kuklys (21), A.Romašovas (77); T.Kijanskas (25).

Tauragės "Tauras" - Panevėžio "Ekranas" 0:1 (0:0). D.Gleveckas (76).

Marijampolės "Sūduva" - Pakruojo "Kruoja" 6:0 (4:0). A.Urbšys (16), P.Lukšys (26), M.Gardzijauskas (30 ir 34 iš 11 m), A.Brokas (54), R.Radavičius (83).